کاندید مناسب کاشت مو

آیا کاشت مو بهترین گزینه برای من است ؟

چه کسانی مناسب کاشت مو هستند ؟

هزینه و قیمت کاشت مو چه تاثیری در انتخاب من خواهد داشت ؟

آیا من سن مناسب برای کاشت مو را دارم ؟

اگر از ریزش مو و طاسی رنج میبرید، تنها نیستید. در واقع از هر 100 نفر در ایران حدود 60 نفر قبل از رسیدن به سن 35 سالگی دچار ریزش مو و طاسی می شوند. البته مقدار ریزش مو در همه افراد یکسان نیست. در بعضی از افراد کمتر و در بعضی بیشتر. اما قبل از اینکه تصمیم به کاشت مو بگیرید، چند سوال خیلی مهم را باید از خود بپرسید. ما برخی از این سوالات را قبل از اینکه موهای خود را به عمل پیوند مو بسپارید، بررسی کرده ایم.

چند سوال خیلی مهم که شما باید قبل از اقدام به کاشت مو از خود بپرسید :

مقدار ریزش مو یا طاسی من چقدر است ؟

برای انجام عمل کاشت مو اولین و مهمترین نکته مقدار طاسی و سطح ریزش موی شماست. اگر شما بیش از اندازه ای که فکر می کنید مو داشته باشید، عمل کاشت مو شاید مناسب ترین گزینه رفع طاسی نباشد. از سوی دیگر نداشتن بانک موی مناسب یا کم بودن موهای شما هم دلیلی برای عدم انجام کاشت مو – خصوصا به روش FIT – نمی شود.

به هر حال عمل کاشت مو باید به عنوان آخرین گزینه رفع طاسی انتخاب شود. اما اگر مدت زمان طولانی است که از طاسی رنج میبرید و از سایر روش های جلوگیری از ریزش مو و رفع طاسی نتیجه ای ندیده اید پس بهترین روش کاشت مو می تواند باعث رهایی  شما از طاسی گردد.

آیا سن من مناسب کاشت مو هست ؟

با اینکه ریزش مو در سنین پایین کم نمی شود، اما انجام عمل کاشت مو برای افراد زیر 25 سال جای تامل و بحث دارد. مهمترین دلیل ممانعت متخصصین کاشت مو از انجام عمل برای افراد با سن کم، این است که در آن سنین بدن انسان هنوز به رشد کافی نرسیده است. دلیل بعدی امکان ریزش موهای اطراف منطقه کاشت شده و طاسی مجدد می باشد. توجه داشته باشید که موهای کاشته شده به دلیل اینکه از قسمتی از سر یا بدن که دچار ریزش مو نخواهند شد، جدا شده اند ، پس در آینده هم دچار ریزش مو نخواهند شد.

همچنین ممکن است ضربه روحی در اثر ریزش مجدد موها، در شخص متقاضی کاشت مو با سن کم ایجاد شود که خود یکی از عوامل ریزش مو در آینده خواهد بود. پس حتما در مورد کاشت مو و سن مناسب پیوند مو با پزشک متخصص خود مشورت نمایید.

آیا توان پرداخت هزینه کاشت مو را دارم ؟

پرداخت هزینه کاشت مو برای برخی از افراد جامعه مشکل است. اما اگر واقعا مشکلی در پرداخت هزینه کاشت مو خصوصا به روش FIT را ندارید، پس بهترین تصمیم را گرفته و یک کلینیک معتبر در زمینه کاشت مو با تجربه کافی و متخصصین متعهد را پیدا کنید.

عمل کاشت مو با اینکه در رده جراحی های زیبایی محسوب می شود، عموما هزینه نسبتا بالایی ندارد. با این حال برخی از افراد جامعه توان پرداخت هزینه عمل را ندارند. برای این افراد کلینیک کاشت و پیوند مو ایران FIT تمهیدات خاصی در نظر گرفته است که می توانید ، ابتدا با پر کردن فرم تخفیف کاشت مو از منوی تماس با ما وب سایت، درخواست خود را ارسال دارید و منتظر تماس از طرف کلینیک و تعیین وقت مشاوره جهت انجام کاشت مو بمانید.

ریزش مو و طاسی سر پایان دنیا نیست، اما زمان مناسب برای تصمیم گیری و پایان دادن به آن بسیار مهم است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *