هزینه کاشت مو

هزینه تقریبی کاشت مو

هزینه کاشت مو , هزینه کاشت موی سر , هزینه تقریبی کاشت مو , هزینه کاشت مو به روش FIT , هزینه کاشت مو به روش SUT , قیمت کاشت مو , قیمت کاشت هر تار مو , قیمت کاشت هر گرافت مو , هزینه کاشت مو در تهران , اصفهان , شیراز , مشهد , تبریز

پیشرفت‌های تکنیکی و فناوری‌های کاشت مو در چند سال اخیر، کیفیت و نتیجه‌ی کاشت را تا حد زیادی بهبود بخشیده است. این موضوع در کنار متعادل‌ بودن هزینه کاشت مو در ایران، سبب شده تا تعداد متقاضیان کاشت مو به شکل چشم‌گیری افزایش پیدا کند. کلینیک ایران FIT در این میان به عنوان بهترین کلینیک کاشت موی ایران با ۳۰ هزار کاشت مو موفق، پرکارترین کلینیک نیز محسوب می‌شود.

هزینه کاشت مو

هزینه‌ی کاشت مو در جهان

کاشت مو از جمله عمل‌های زیبایی بسیار گران قیمت در دنیا محسوب می‌شود. در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی (کانادا و ایالات متحده) قیمت کاشت مو بین ۴ هزار تا حتی ۳۵ هزار دلار متغیر است. در بین کشورهای دنیا هزینه کاشت مو در ترکیه چیزی حدود ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار بوده و به همین جهت مهد کاشت موی اروپا محسوب می‌شود. در ایران هزینه‌ی کاشت مو حداکثر ۱۰۰۰ دلار است که از اقتصادی‌ترین قیمت‌ها در سرتاسر دنیا محسوب می‌شود. تنها کشوری که شاید بتواند با ایران از لحاظ قیمت (و نه کیفیت) رقابت کند، کشور هند است.

در جدول زیر حداقل هزینه‌ی کاشت مو در کشورهای مختلف دنیا آورده شده است:

ایران ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار
ترکیه ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار
بریتانیا ۳۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار
آلمان ۷۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار
هند ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار
کانادا ۴۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار
ایالات متحده آمریکا ۸۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار
تایلند ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار

هزینه کاشت مو در بهترین کلینیک ایران

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا کلینیک کاشت مو ایران FIT، بهترین کلینیک کاشت مو ایران است؟ در پاسخ به این سوال باید نگاهی به دستاوردهای ما بیندازیم:

 • کلینیک ایران FIT از سال ۱۳۷۱ مشغول به کار بوده و بنیانگذار روش FIT در ایران به حساب می‌آید.
 • با بیش از ۳۰ هزار کاشت مو موفق، بدون حتی یک مورد شکایت یا نارضایتی، سرآمد کلینیک‌های کاشت مو در ایران است.
 • استفاده از به روزترین ابزار کاشت مو و مجرب‌ترین تیم درمانی از جمله افتخارات ما است. با تکیه بر این موارد، کاشت مو به روش FIT را با ارائه‌ی ضمانت نامه‌ی کتبی انجام می‌دهیم.
 • کلینیک ایران FIT، بزرگ‌ترین کلینیک کاشت مو در ایران است.

هزینه کاشت مو در کلینیک فوق تخصصی کاشت مو ایران FIT بین ۵ تا ۷ میلیون تومان می‌باشد. این قیمت در مقایسه‌ با کیفیت و نتایج کاشت مو بسیار مناسب است. فقط کافی است نتایج یکی از ۳۰ هزار کاشت موی موفق ما را با قیمت‌ها و نتایج دیگر کلینیک‌ها مقایسه کنید تا متوجه این موضوع بشوید.

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو در تهران

به طور کلی هزینه‌های کاشت مو در اکثر کلینیک‌های تهران نزدیک به هم است. برخی از کلینیک‌ها با مطرح کردن ادعاهای توخالی مانند کاشت رباتی هزینه‌های بیشتری از متقاضیان دریافت می‌کنند. حتماً مطالب سایت ایران FIT را با دقت مطالعه کنید تا با عوامل و فاکتورهای موثر بر کاشت مو بیشتر و بهتر آشنا شوید. به این ترتیب متوجه ادعاهای توخالی خواهید شد.

هزینه کاشت مو در شهرستان‌ها

قیمت کاشت مو در شهرستان‌هایی مانند شیراز، اصفهان، مشهد و … معمولاً اندکی کمتر از تهران است. تهران به عنوان پرجمعیت‌ترین شهر ایران، پایتخت و یکی از مراکز توریستی سلامت و درمان محسوب می‌شود.

 لذا تجربه‌ی حاصل از هزاران مورد کاشت موی موفق با تجربه‌ی کاری کلینیک‌های کاشت مو در شهرستان‌ها قابل مقایسه‌ نیست. مثلاً یکی از مهم‌ترین فاکتورهای کاشت مو، ایجاد خط رویش طبیعی است که در انحصار کلینیک ایران FIT قرار دارد. خط رویش غیرطبیعی و عروسکی، شایع‌ترین شکایتی است که از متقاضیانی که در شهرستان‌ها یا کلینیک‌های غیرمعتبر مو کاشته‌اند، دریافت می‌کنیم.

در ادامه عوامل موثر بر قیمت کاشت مو را مفصل بررسی کرده‌ایم تا متوجه علت تفاوت قیمت‌ها بشوید.

عوامل موثر بر هزینه کاشت مو

کیفیت کاشت مو

اولین و مهم‌ترین فاکتور موثر بر هزینه کاشت مو ، کیفیت کار انجام شده است. مثلاً باید بدانید که همه‌ی فولیکول‌های بانک مو، دائمی نیستند. در کاشت مو معمولاً از پشت سر به عنوان بانک مو استفاده می‌شود که دارای فولیکول‌های مقاوم به ریزش است.

در واقع بیشتر فولیکول‌های پشت سر به ریزش مقاوم هستند و بعضی از آن‌ها مانند فولیکول‌های ناحیه طاس، دچار ریزش می‌شوند. پس انتخاب فولیکول‌ها، آماده‌سازی آن‌ها، ابزارهای استفاده شده و مواردی از این قبیل تاثیر بسیار مهمی در نتیجه‌ی کاشت مو دارند.

کاشت مو یک روش درمانی زیبایی به حساب می‌آید و جدا از تمام موارد موثر بر مسائل بالینی و درمانی، یک هنر است. شکل قرارگیری موها به دست جراح کارآزموده روی سر شما طراحی می‌شوند. تراکم، زاویه کاشت مو و مواردی از این قبیل باید با ظرافت تمام انجام شوند.

مهم‌ترین بخش کاشت مو، ایجاد خط رویش طبیعی است. خط رویش در واقع مرز بین قسمت‌های خالی از مو و پرمو است. اگر خط رویش غیرطبیعی (عروسکی) باشد، به قول معروف داد می‌زند که مو کاشته‌اید. ایجاد طبیعی‌ترین حالت خط رویش در ایران یکی از افتخارات کلینیک ایران FIT است.

تعداد گرافت‌ها

تعداد گرافت‌ها نیز یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه کاشت مو است. بسته به میزان طاسی و تراکم هدف در ناحیه‌ی گیرنده، قیمت کاشت مو نیز تغییر می‌کند. در تصویر زیر تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای رسیدن به تراکم مطلوب نوشته شده است.

ابتدا به کمک تصویر الگوی طاسی خود را پیدا کنید و سپس با مراجعه به جدول، ببینید که به چه تعداد گرافت نیاز خواهید داشت. البته این اعداد یک تخمین کلی هستند و برای مشخص کردن تعداد دقیق گرافت‌ها، نیاز به نظر مستقیم پزشک جراح است.

کلینیک فوق تخصصی کاشت مو ایران FIT

 • مشاوره رایگان کاشت مو : ۰۲۱۸۸۱۰۲۰۰۰ , ۰۲۱۶۶۰۵۱۷۱۷
 • مشاور آنلاین از طریق وایبر، واتس آپ و تلگرام : ۰۹۱۲۸۱۲۹۱۰۷ , ۰۹۱۲۲۱۵۶۹۶۳

برای محاسبه هزینه کاشت مو میتوانید با شماره های بالا تماس گرفته و مراحل خواسته شده را انجام داده و هزینه دقیق کاشت مو خود را مطلع شوید.

41 دیدگاه در “هزینه تقریبی کاشت مو

  کاشت مو ایران فیت نویسنده مطلب

  سلام و وقت بخیر
  جناب آقای رحمت برای تعیین هزینه دقیق کاشت موی خود عکس از ۴ طرف سر خود به شماره ۰۹۱۲۲۱۵۶۹۶۳ از طریق تلگرام ، وایبر ، واتس آپ ارسال کنین. همچنین با استفاده از گزینه چت آنلاین نیز قادر خواهید بود عکس های خود را ارسال کنید.
  سپس با شما تماس گرفته خواهد شد و هزینه دقیق کاشت موی شما اعلام می شود.

  کاشت مو ایران فیت نویسنده مطلب

  عرض ادب و احترام

  طبق موازین پزشکی مادام العمر می باشد. چرا که موهای کاشته شده همان موهای خود شخص می باشد که از پشت سر به قسمت بدون مو انتقال یافته است.

  موفق باشید و پیروز

سجاد

سلام
میخواستم بدونم اگه پس از کاشت مو در محیط آلوده مثل کارخانه که در آن مواد پلیمری مثل pvc و کربنات و تیتانیوم استفاده میشه حضور داشته باشیم ممکنه که موهای کاشته شده از نو بریزه؟چون از وقتی که در آنجا مشغول به کار شدم ریزش موهام بیشتر شده.

  کاشت مو ایران فیت نویسنده مطلب

  عرض ادب و احترام

  در محیط های آلوده و پر گرد و غبار توصیه پزشکی این است که شما فقط دو هفته اول حضور نداشته باشید. بعد از آن خطر اثبات شده ای از ناحیه مواد شیمیایی و یا استنشاق بخار آن در مورد موهای کاشته شده درمنایع پزشکی موجود نیست.

  موفق باشید و پیروز

هادی

سلام وقتتون بخیر . خواستم بپرسم برای وقت گرفتن حتما باید حضوری تشریف بیاریم یا نه آخه من اهل شهرستان هستم و اینکه رسیدن نوبت ما تقریبا چقد طول میکشه؟

shahriar

سلام من ۲۳ سالمه و کلا خانوادگی مو های پر پشتی نداریم اما کلا چون بدنمون هم مو نداره ریزش نداریمو طاسی هم نداریم اما من ارثی تو خط جلوی سرم یه نقطه خالیه (از کودکی) و خط جلوی سرم اندازه کمتر از ۲ سانت خالی شده (و واقا ریزش موی ازار دهنده ندارم و هر بار میرم حموم شاید ۵ تا تاره مو ببینم کف حموم) و میدونم اگه بکارم حداقل تا ۳۵ – ۴۰ سالگی راحتم میخواستم بدونم هزینه سرم چقدر میشه تقریبا

  ایران FIT

  سلام و عرض ادب
  اگر تهران تشریف دارید مشاوره به حضوری و رایگان است در غیر این صورت از جلو_ وسط و پشت سرتان عکس بگیرید و از طریق تلگرام به این شماره ارسال کنید تا حدود هزینه تان مشخص شود.
  ۰۹۱۲۲۱۵۶۹۶۳

سعید درج در

با سلام موهای جلوی سر و پشت سرم ریخته جلوی سر به شکل یو شکل ریخته و ارثی میباشد میخواستم بهترین روش و همینطور هزینه کاشت مو برای خودم رو بدونم.

  ایران FIT

  سلام و عرض ادب
  لطفا از جلو،وسط و پشت سرتان عکس بگیرید و از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره زیر ارسال کنید تا حدود هزینه تان به روش اف آی تی مشخص شود.
  ۰۹۱۲۲۱۵۶۹۶۳

محسن

من ۵۲ ساله هستم مشکلم بیشتربالای سر هستش یا همون پس کله ویه مقدار جزیی قمست طرفین ایا مشکلم حل میشه

  ایران FIT

  سلام و عرض ادب
  به دلیل اینکه سن شما بالای ۴۰ سال است قبل از انجام کاشت مو باید به پزشک متخصص قلب و عروق مراجعه کنید و نامه کتبی از پزشک دریافت کنید که مشکلی برای انجام کاشت مو ندارید.برای تخمین هزینه و پرشدن وسعت طاسی سر لطفا از جلو،وسط و پشت سرتان عکس بگیرید و از طریق تلگرام به شماره زیر ارسال کنید.
  ۰۹۱۲۲۱۵۶۹۶۳

علی احمدی

با سلام. حدود ۳ ماه هست که ریزش شدید مو رو دارم، به گونه ای که طی این مدت حجم موهام به نصف کاهش یافته و پوست سر هم قابل مشاهده است. به متخصصین مختلفی مراجعه کردم ولی مشکلم برطرف نشد..می خواستم ببینم راهی برای جلوگیری از ریزش مو هست یا خیر؟ با تشکر

  ایران FIT

  سلام و عرض ادب
  برای جلوگیری از ریزش مو باید به پزشک متخصص مراجعه کنید تا بر اساس نوع ریزش برای شما دارو تجویز شود یا روش های دیگر مانند مزوتراپی یا prp توصیه شود.
  در صورت نیاز برای تعیین وقت مشاوره حضوری با شماره های زیر تماس بگیرید.
  ۰۲۱۸۸۱۰۲۰۰۰
  ۰۹۱۲۲۱۵۶۹۶۳

مسلم

با سلام
من ۲۷ سالمه از ۵_۶ سال قبل ریزش مو داشتم ولی چون رشد موهام خوب بوده چندان تاثیری نداشته، ولی حدود یک ساله که ریزشش زیاد شده تا حدی که پوست سرم دیده میشه، چندتا سوال داشتم
۱_می خواستم بدونم آیا امکان کاشت مو برای من که فقط موهام کم پشت شده و به حد طاسی نرسیده وجود داره؟ یا باید صبر کنم بعد ریزش کامل؟
۲_ریزش مو در خانواده من ارثیه، آیا بعد از کاشت دوباره دچار ریزش مو نمی شم؟
۳_ حدود هزینه برای من که فقط در حد کم پشت بودن هستم چقدره؟
ممنون

  ایران FIT

  سلام و عرض ادب
  امکان کاشت برای افرادی که وسعت طاسی سرشان کم است طبق تشخیص پزشک امکان پذیر است.بعد از اتمام کار به بیمار ضمانت نامه کتبی و دائمی برای موهای کاشته شده داده میشود ولی برای بقیه نواحی سر که کاشت انجام نمی دهید و بععدها در اثر هر علتی ممکن است دچار ریزش شوند فقط از داروهای تقویتی میتوانید استفاده کنید چون هیچ سن ریزش مشخصی برای افراد وجود ندارد.برای تخمین حدود هزینه لطفا از جلو،وسط و پشت سرتان عکس بگیرید و از طریق تلگرام به شماره زیر ارسال کنید.۰۹۱۲۲۱۵۶۹۶۳

علیرضا

سلام خسته نباشید من ۲۲ سالمه ریزش مو از ۲۰ سالگی داشتم طوری که وسط سزم کاملا دیده میشه و شقیشقه هام خالی شده متخصص رفتم گفت قارچه ولی فک نمیکنم چون پدرم تو سن من طاس شدن بنظرتون کی باید کاشت مو انجام بدم؟

  سلام و عرض ادب
  با توجه به مراجعه شما به پزشک توصیه میشود که یک بار دیگر به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کرده تا مجدد معاینه شوید و در صورت نبودن بیماری خاصی برای کاشت مو اقدام کنید.

نیما

سلام خسته نباشید
هزینه ی کاشت موی خط ریش با مساحت تقریبی ۱۲ سانتی متر مربع چقدر میشه حدودا؟
با تشکر

  ایران FIT

  سلام و عرض ادب
  حدود هزینه کاشت ریش و سبیل ۴ تا ۶ میلیون تومان است.هزینه نهایی پس از مشاوره حضوری توسط پزشک متخصص خدمت شما گفته میشود.برای تعیین وقت قبلی مشاوره حضوری و رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید.
  ۰۲۱۸۸۱۰۲۰۰۰
  ۰۹۱۲۲۱۵۶۹۶۳

احمد

سلام من ۲۲ سالمه میخام خط رویش مو سرم از حالت نرمال هم پایین تر بیارم میخاستم بدونم تو این سن برام این کار رو انجام می‌دهید یا باید صبر کنم سنم بیشتر بشه

  ایران FIT

  سلام و عرض ادب
  برای تشخیص اینکه میتوانید خط رویش را پایین تر بیاورید لازم است که حضوری مراجعه کنید.
  روزها شنبه تا چهارشنبه بین ساعت ۱۱ الی ۱۷ مراجعه کنید.برای هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید.
  ۰۲۱۶۶۰۵۱۷۱۷

حمید رضا

سلام من ۱۹ سالمه و تا چند سال آینده کچل میشم میخواستم بدونم اگه مو بکارم مو های من مثل قبل میشه یا نه (منظورم مثل کسایی ه که کچل نشدن)؟

  ایران FIT

  سلام و عرض ادب
  با توجه به سن پایین شما بهتر است به صورت حضوری مراجعه کنید.برای تعیین وقت با شماره های زیر تماس بگیرید.
  ۰۲۱۸۸۱۰۲۰۰۰
  ۰۹۱۲۲۱۵۶۹۶۳

شهرزاد

باسلام. ۴۰ سالمه و موهام همیشه کم تراکم بودن و قصد کاشت مو و ابرو دارم. سوالم اینه که موهای کاشتی لابلای موهای موجود کاشته میشه یا اینکه بصورت سراسری و کامل کاشته میشن. یعنی موقع کاشت، بین سر با موی کم تراکم و طاس فرقی وجود نداره؟
ممنون از اینکه به سوالات پاسخ میدین
خدانگهدار

  ایران FIT

  سلام
  هر ناحیه از سر که به کاشت نیاز داشته باشد و بانک موی شما نیز پاسخ گو باشد کاشت میشود.

rezaa

سلام خسته نباشید من ۲۷ سالمه ی سوال داشتم خدمتتون کسانی ک بانک موی ضعیفی دارن منظورم اینکه از ناحیه پشت سر موهاشون کم پشت هستش آیا روشی برای کاشت مو هست با این شرایط؟

  ایران FIT

  سلام
  با توجه به بانک موی ضعیف تعدادی گرفت از روی ناحیه سینه و یا زیر ریش برداشت میشود ولی برداشت از این نواحی به تشخیص پزشک بستگی دارد.بهتره حضوری مراجعه کنید.

سلام من ۲۶ سالمه تقریبا نصف موهام ریخته نصف باقی مونده میخواستم بدونم اگه الان کاشت مو رو انجام بدم تکلیف مو های باقی مانده در اینده دچار ریزش می شوند چی میشه

  سلام وقت بخیر
  لطفا از جلو وسط و پشت سرتان از طریق واتس اپ یا تلگرام عکس ارسال کنید راهنماییتون کنیم.
  ۰۹۱۲۲۱۵۶۹۶۳

با سلام،
کاشت مو به روش FIT در خانم ها یی که الگوی ریزش مردانه دارند و جلو سرشون خالی شده و عقب موهاشون هم نازک هست جواب میده؟ و ایا نمونه کاشت موفق در این موارد داشتین؟

  سلام روز بخیر
  خیر از روش super fue برای کاشت مو استفاده میشود.روش sut به دلیل معایبی که داخل سایت تئضیح داده شده در این مرکز انجام نمیشود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *