هزینه کاشت مو در ایران

هزینه کاشت مو طبیعی – کاشت مو در ترکیه

هزینه کاشت مو طبیعی – کاشت مو در ترکیه
5 (100%) 28 votes

هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه کاشت مو بیشترین پرسشی است که متقاضیان کاشت مو طبیعی در کلینیک کاشت مو ایران FIT از ما می پرسند. البته پرسش هایی همچون جلوگیری از ریزش مو، بهترین روش کاشت مو و درخواست وقت مشاوره کاشت مو هم در رده های بعدی قرار دارد.

هزینه کاشت مو در تهران چقدر است؟
هزینه کاشت مو در ایران چقدر است؟
هزینه کاشت مو در ترکیه چقدر است؟
هزینه کاشت مو ایران فیت چقدر است ؟
هزینه کاشت مو به روش FIT
هزینه کاشت مو به روش SUT
هزینه کاشت هر تار مو
هزینه کاشت هر گرافت مو

تمامی موارد بالا را باهم مرور خواهیم کرد. اما پرسش اول :

هزینه کاشت مو طبیعی چقدر است  ؟

 کلینیک فوق تخصصی کاشت مو ایران FIT  به عنوان بزرگترین کلینیک کاشت مو ایران و بنیانگذار روش FIT در میهن عزیزمان با تیم فوق تخصصی و با بهترین امکانات، تجهیزات پزشکی، تجربه زیاد و جدیدترین روش‌های درمانی و دارویی توانسته است به بالاترین سطح کیفی و رضایت متقاضیان کاشت مو دست پیدا کند.

از موفقیت‌های این مرکز بنیانگذاری روش کاشت مو FIT و عدم داشتن هیچگونه شاکی قانونی در کاشت مو می باشد. کاشت مو به روش FIT بهترین روش کاشت مو با بالاترین تراکم مو و طراحی طبیعی‌ترین خط رویش مو با ظاهر کاملاً یکدست، طبیعی و خوشایند است.

مراجعه‌کنندگان به کلینیک کاشت مو طبیعی ایران FIT ، با مدرن‌ترین و کم عوارض ترین روش پیوند مو در جهان درمان می‌شوند. تیم تخصصی کلینیک ایران FIT عقیده دارد که کاشت و پیوند مو یک فرآیند ساده پزشکی نیست بلکه ترکیبی از علم پزشکی، هنر و تجربه می‌باشد که نتیجه نهایی آن چهره‌ای زیبا برای فرد است.

هزینه کاشت مو در ایران فیت

مهمترین مسئله برای متقاضیان کاشت مو همانطور که در بالا گفته شد هزینه کاشت مو می باشد. به طور کلی هزینه کاشت مو عددی بین 3 تا 6 میلیون تومان در کلینیک کاشت مو ایران FIT می باشد. این عدد بسته به شرایط بیمار و تعداد گرافت دریافتی متفاوت می باشد.

حتما بخوانید :  توصیه های قبل از کاشت مو

به عنوان بزرگترین و بهترین کلینیک کاشت مو تهران و ایران، مبلغ دریافتی از متقاضیان به نسبت کیفیت کار انجام شده بسیار پایین تر از کلینیک های معتبر دیگر می باشد. تعهد کاری و مشتری مداری سرلوحه تیم تخصصی کاشت مو کلینیک ما می باشد. لذا در تعیین قیمت کاشت مو نهایت رعایت حال متقاضیان به عمل می آید.

هزینه کاشت مو به روش FIT

همانطور که گفته شد روش FIT بهترین و کاملترین روش کاشت مو حال حاضر دنیا می باشد. هزینه این روش در مقایسه با روش سنتی FUT کمی بالاتر می باشد، اما کیفیت عمل پیوند مو و نتیجه عمل به همراه رضایت متقاضیان بیشتر می باشد. کاشت مو به روش FIT یک روش استاندارد و تاییده شده توسط انجمن پوست و مو ایران می باشد که برای بیشتر متقاضیان کاشت مو قابل انجام می باشد.

هزینه این روش به تعداد گرافت درخواستی و تجویز شده توسط پزشک متخصص پوست و مو ایران FIT بستگی مستقیم دارد. هرچه تعداد گرافت بیشتری نیاز داشته باشید، در نتیجه هزینه عمل بیشتر خواهد شد.

مسئله که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که قیمت کاشت مو بر اساس تعداد گرافت مو می باشد نه تار مو و تعیین هزینه کاشت مو بر اساس تعداد تار مو پایه و اساس علمی و موجهی ندارد. پس هزینه کاشت هر تار مو عبارت درستی نیست و برای دریافت هزینه ها همیشه قیمت کاشت هر گرافت مو را خواستار باشید.

هزینه کاشت مو در ترکیه چقدر است ؟

کشور ترکیه به عنوان قطب کاشت مو اروپا و ارزان ترین کشور کاشت مو قاره سبز شناخته می شود. اما با تحقیقات انجام شده توسط تیم بین الملل کلینیک کاشت مو ایران  FIT ، هزینه کاشت مو در کشور ترکیه حدود 3 تا 4 برابر کشور عزیزمان می باشد. حتی با در نظر گرفتن هزینه های مسافرت و اقامت در آن کشور عددی بسیار بزرگتر از هزینه ای که شما در کشور ایران پرداخت می کنید به دست می آید.

از نظر کیفیت کار هم به مراتب کیفیت کاشت مو بیشتر کلینیک های فوق تخصصی ایران بالاتر از کشور ترکیه می باشد. اما چرا مورد توجه مردم قرار گرفته است ؟

حتما بخوانید :  کاشت مو بدون تراشیدن موی سر

تبلیغات بسیار زیادی که در رابطه با گردشگری پزشکی و در کل توریست پذیری کشور ترکیه انجام می شود، باعث شده مردم توجه خاصی به این کشور برای کاشت موی خود داشته باشند. همچنین به دلیل قیمت گزاف کاشت مو در کشورهای اروپایی از قبیل انگلستان ، فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا و … ترکیه مقصد مناسب تری برای آنان به نظر می آید. به طور متوسط هزینه کاشت مو در کشورهای پیشرفته اروپایی چیزی بین 60 تا 80 میلیون تومان می باشد. حال اگر قیمت کاشت در ترکیه 15 تا 20 میلیون تومان برآورد شود، در نتیجه خیلی ارزان تر به نظر می رسد.

مقایسه قیمت نهایت 6 میلیون تومانی کاشت مو در کلینیک کاشت مو ایران FIT با حداکثر کیفیت و تراکم مو ممکن با اعداد بالا هیچ جای شکی برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو ایران بوجود نخواهد آورد.

عکس کاشت مو
عکس کاشت مو

تجربه یک متقاضی کاشت مو در ترکیه

پیوند مو یک رویه پزشکی تخصصی است که نیاز به مهارت و تخصص بسیار زیادی دارد که پزشک متخصص باید در رشته های پوست و مو آموزش دیده و تایید شده باشد. این تنها راه تضمین ایمنی بیمار و دریافت بهترین نتیجه کاشت مو است.

به دلیل حجم تبلیغات گسترده برای جذب متقاضیان کاشت مو و سودجویی از ناآگاهی افراد انجام می پذیرد، تصمیم گیری متقاضیان کاشت مو را دچار تردید می کند. متقاضیان کاشت مو در کلینیک ایران  FIT اغلب به سفارش دوستان یا افرادی که قبلا در کلینیک کاشت مو ایران FIT کاشت مو انجام داده اند، به کلینیک ما می آیند و نه از طریق تبلیغات گسترده.

در این بخش اشاره ای داریم به تجربه یکی از متقاضیان کاشت مو مجدد در کلینیک ایران FIT که تجربه کاشت مو در کشور ترکیه را داشته است.

شرح حال او در کلینیک کاشت مویی در ترکیه به گفته ایشان بدترین کابوس دوران زندگی او بوده است را در زیر میخوانیم :

شرح حال کاشت مو یک ایرانی در ترکیه

” قبل از آشنایی با کلینیک شما ، من قبلا در یکی از کلینیک های کاشت مو ایران اقدام به کاشت مو کردم و از نتیجه عمل راضی نبودم، پس تصمیم به حذف ایران از لیست کلینیک های کاشت مو گرفته و به کشور ترکیه جهت ترمیم کاشت مو سفر کردم. قبل از انجام هر کاری من اطمینان داشتم که با پزشک متخصص ملاقاتی خواهم داشت و او کار کاشت مو را انجام می دهد. به محض رسیده احساس خوب خود را در کمال تعجب از دست دادم و استرس خاصی من را احاطه کرد.همچنین کمی احساس گرسنگی نیز میکردم.

حتما بخوانید :  تفاوت کاشت موی زنان و مردان

به همین دلیل چندین بار از پرستار درخواست کردم که با پزشک متخصص ملاقاتی داشته باشم که در کمال تعجب با مخالفت چندین باره ایشان مواجه شدم. مدتی نگذشت که فهمیدم کسی که قصد انجام کاشت مو برای من را دارد، هیچگونه اطلاعاتی از جراحی گذشته من و دلیل عدم رضایت من ندارد. در این زمان بود که من باز درخواست دیدن دکتر را داشتم که باز مخالفت شد و من شروع به داد و فریاد کردم، این تنها راهی بود که به وضعیت من رسیدگی شود.

در نهایت دکتر آمد و نزدیک من شد، پاکت سیگاری از جیب خود بیرون آورد و با روشن کردن یک نخ سیگار و تعارف به من، قصد آرام کردن من را داشت. همان موقع بود که فهمیدم با یک تیم آماتور و بی تجربه کاشت مو باید کنار بیام. در نهایت با دلخوری بسیار و عدم رضایت مجدد ترمیمی که انجام نشد وضع بدتری را هم تجربه کردم. من فقط به فکر رهایی و فرار از مهلکه ای بود که در یک کشور خارجی و غریبه دچارش شده بودم. بدترین تجربه زندگی من بود و واقعا یک قربانی تبلیغات کذب و دروغین کاشت مو در ترکیه شدم.”

تیم پزشکی و متخصص کاشت مو ایران FIT یک جلسه دو روزه ترمیم و بازسازی مو برای این متقاضی عزیز جهت رفع نتایج غم انگیز کاشت مو مصنوعی خود در کشور ترکیه برگزار کرد. او کاملا احساس راحتی داشت و در نهایت با یک تجربه شیرین و ترمیم موهای از دست رفته خود کلینیک را ترک نمود.

5 دیدگاه در “هزینه کاشت مو طبیعی – کاشت مو در ترکیه

نام*حسین

سلام به نظرم بهتره به جای اینهمه تبلیغ برای خود و تبلیغ منفی برای دیگران چند کلیپ قرار بدید از افرادی که قبل از کاشت و بعد از کاشت رو نشون بده . چرا که علت اصلی در رغبت به کاشت مو درترکیه بیشتر روانی هست و نتیجه عدم اطمینان به نتیجه ی کاشت و نداشتن اعتماد ممنون

    سلام
    برای حدود هزینه لطفا از جلو،وسط و پشت سرتان عکس بگیرید از طریق واتس اپ یا تلگرام به شماره زیر ارسال کنید راهنماییتون کنیم.
    ۰۹۱۲۲۱۵۶۹۶۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *