درباره کلینیک کاشت مو ایران FIT

کلینیک کاشت مو ایران FIT دارای تیم تخصصی پیوند مو، در راس آن متخصصین پوست، مو و زیبایی هستند که سال ها در زمینه کاشت مو فعالیت دارند، افتخار دارد بنیانگذار کاشت موی طببیعی به روش فولیکولار یونیت یا همان FIT در ایران باشد. این کلینیک با تجربه چندین ساله خود یعنی از سال 1379 تاکنون دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی است که تحت عمل پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند. گروه ایران FIT تمام توان خود را در مدت زمان بالغ بر ۲۰ سال در زمینه یادگیری و آموزش جدیدترین راهکارها و متدهای جهانی این عرصه با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت مو بکارگرفته، تا بتواند طبیعی ترین نتیجه پیوند و رضایت خاطر مراجعه کنندگان در کوتاهترین زمان ممکن را فراهم آورد.
کلینیک کاشت مو ایران FIT
نمونه‌های قبل و بعد از کاشت مو ایران فیت
در صورت تمایل به تماشا نمونه‌کارهای بیشتر کاشت مو، ابرو، ریش جهت بررسی مدل‌های مختلف، خط‌رویش‌های مختلف متناسب با هر ویژگی ظاهری به گالری تصاویر ما رجوع کنید.

چرا کلینیک کاشت مو ایران FIT؟

اعضای این کلینیک صبورانه و متعهدانه با تاکیدی دال بر تخصص و تبحر، مهارت و علاقه مندی خود را با این حرفه به نمایش گذاشته اند و همین امر، یکی از وجوه تمایز این کلینیک تخصصی با سایر فعالان این عرصه می باشد. از جمله افتخارات کلینیک موی ایران FIT ، معرفی بیشترین افراد مراجعه کننده، از طرف مراجعین قبلی، نسبت به کارهای انجام شده است. لذا همواره افراد با شناخت و بررسی خود این مرکز انتخاب کرد ه اند، نه صرفا از طریق تبلیغات. راحتی و رضایت بیماران ما برای ما بسیار مهم است. ما بالاترین سطح مراقبت و حمایت را برای هر مشتری ارائه می دهیم و تیم جراحی ما به سختی کار می کند تا هر بیمار را از نتایج پیوند مو راضی باشد. تمام روش ها توسط متخصصین هنرمند و با تجربه در یک کلینیک خصوصی و مدرن انجام می شود.
ما بهترین و منصفانه ترین قیمت های کاشت مو را در میان برترین کلینیک های کاشت مو دنیا ارائه می دهیم.
کلینیک فوق‌تخصصی کاشت مو ایران FIT اولین و با سابقه‌ترین کلینیک تخصصی کاشت مو در ایران است. تیم پزشکی متخصص و با سابقه بهمراه تیم تخصصی و مجرب تکنسین‌های کاشت مو داخل مجموعه آموزش دیده‌اند با 10الی20 سال تجربه، مسلط و هنرمندانه زیر نظر تیم پزشکی ایران فیت برای شما بهترین تجربه و نتیجه کاشت مو را رقم خواهند زد.
ما تنها کلینیک کاشت مو ایران هستیم که ضمانت نامه کتبی کاشت مو به روش FIT را ارائه می دهیم.
 
تمامی مراحل کاشت مو زیر نظر متخصص پوست و مو از کشور اتریش انجام شده و توسط بهترین پزشک کاشت مو ایران تایید می شود.
 
کاشت مو در بهترین و مجهزترین کلینیک کاشت مو ایران ، با مجوز وزارت بهداشت و محیطی آرام و مدرن انجام می شود.
 

کلیه مراجعه کنندگان خارج از کشور و عزیزان شهرستانی در نزدیک ترین محل به کلینیک کاشت مو ایران FIT بصورت رایگان اسکان داده می شوند.

 

دارای پارکینگ اختصاصی داخل مجموعه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو مقالات ایران FIT را مطالعه فرمایید.

درخواست مشاوره تخصصی کاشت مو
در صورت تمایل به بهره‌مندی از مشاوره تخصصی کاشت مو به صورت رایگان، این امکان را دارین نوبت خود را برای مشاوره آنلاین و غیرحضوری یا به‌صورت مشاوره حضوری ثبت کنید
پرسش و پاسخ ایران فیت
با مراجعه به صفحه پرسش و پاسخ ایران فیت، سوالات متداول متقضیان به همراه پاسخ تخصصی تیم پزشکی ما را مطالعه کنید، در صورت نیافتن پرسش و پاسخ مدنظرتان آن را با ما در میان بگذارید.