درباره ما

کلینیک کاشت مو ایران FIT دارای تیم تخصصی پیوند مو، در راس آن متخصصین پوست، مو و زیبایی هستند که سال ها در زمینه کاشت مو فعالیت دارند، افتخار دارد بنیانگذار کاشت موی طببیعی به روش فولیکولار یونیت یا همان FIT در ایران باشد.
این کلینیک با تجربه چندین ساله خود یعنی از سال 1379 تاکنون دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی است که تحت عمل پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.
گروه ایران FIT تمام توان خود را در مدت زمان بالغ بر ۲۰ سال در زمینه یادگیری و آموزش جدیدترین راهکارها و متدهای جهانی این عرصه با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت مو بکارگرفته، تا بتواند طبیعی ترین نتیجه پیوند و رضایت خاطر مراجعه کنندگان در کوتاهترین زمان ممکن را فراهم آورد.
کلینیک کاشت مو ایران فیت

چرا کلینیک کاشت مو ایران FIT

اعضای این کلینیک صبورانه و متعهدانه با تاکیدی دال بر تخصص و تبحر، مهارت و علاقه مندی خود را با این حرفه به نمایش گذاشته اند و همین امر، یکی از وجوه تمایز این کلینیک تخصصی با سایر فعالان این عرصه می باشد. از جمله افتخارات کلینیک موی ایران FIT ، معرفی بیشترین افراد مراجعه کننده، از طرف مراجعین قبلی، نسبت به کارهای انجام شده است. لذا همواره افراد با شناخت و بررسی خود این مرکز انتخاب کرد ه اند، نه صرفا از طریق تبلیغات.
راحتی و رضایت بیماران ما برای ما بسیار مهم است. ما بالاترین سطح مراقبت و حمایت را برای هر مشتری ارائه می دهیم و تیم جراحی ما به سختی کار می کند تا هر بیمار را از نتایج پیوند مو راضی باشد. تمام روش ها توسط متخصصین هنرمند و با تجربه در یک کلینیک خصوصی و مدرن انجام می شود.
بهترین قیمت کاشت مو
ما بهترین و منصفانه ترین قیمت های کاشت مو را در میان برترین کلینیک های کاشت مو دنیا ارائه می دهیم.