بهترین روش کاشت مو برای خانم‌ ها - کلینیک کاشت و پیوند مو ایران فیت

بهترین روش کاشت مو برای خانم ها

لیست مطالب

بهترین روش کاشت مو برای خانم‌ ها با آقایان تفاوت چندانی ندارد. هرچند معمولا روش FIT بهترین روش کاشت مو برای زنان در کلینیک ایران فیت به شمار می‌رود.

اگر برای بازگرداندن موهای از دست رفته خود به کاشت مو فکر می‌کنید، بدانید که تنها نیستید!  چون بر اساس آخرین تحقیقات، حدود 85 درصد آقایان و 40 درصد خانم‌ها در طول زندگی خود ریزش مو را تجربه می‌کنند و به دنبال راهی برای برگرداندن موها و زیبایی خود هستند. کلینیک ایران فیت با ارائه بهترین خدمات و انتخاب بهترین روش کاشت مو برای خانم ها و آقایان به شما کمک می‌کند زیبایی را به چهره خود بازگردانید.

ما در کلینیک کاشت مو ایران فیت تا کنون به صدها مرد و زن که از ریزش و کم پشتی مو یا طاسی رنج می‌بردند کمک کرده‌ایم تا موهای از دست رفته خود را بازگرداند.  تیم تخصصی ما، پوست سر شما را به دقت ارزیابی می کند و با توجه به شرایط جسمی، سلامتی و خواسته شما تلاش می‌کند تا بهترین نتیجه را برایتان به ارمغان آورد.

برای دریافت مشاوره رایگان کاشت مو می‌توانید عکس سر خود را (عکس از روبرو، بالا، پشت سر و طرفین) در پیام رسان‌های واتساپ و تلگرام یا از طریق ایمیل و پر کردن فرم مشاوره برای ما ارسال کنید تا عکس شما توسط متخصصین بررسی شود و نتیجه به شما اعلام گردد.

همانطور که گفته شد به علت شایع‌تر بودن ریزش موی ژنتیکی در آقایان نسبت به خانم‌ها تعداد آقایانی که به کلینیک کاشت موی ایران فیت مراجعه می‌کنند خیلی بیشتر از خانم ها است. با این حال با توجه به اهمیت و تاثیر زیاد موها در زیبایی و ظاهر فرد، خانم‌هایی که به دلایل مختلفی چون علل ژنتیکی، بیماری‌های پوستی و … به دنبال بهترین روش کاشت مو برای خانم‌ ها می‌گردند هم کم نیستند.

برای مطالعه در مورد کاشت مو خانم ها کلیک کنید.

بهترین روش کاشت مو برای خانم‌ ها - کلینیک کاشت و پیوند مو ایران فیت

بهترین روش کاشت مو برای خانم ها با آقایان چه تفاوتی دارد؟

همانطور که گفتیم به طور کلی بهترین روش کاشت مو برای خانم‌ ها و آقایان فرق چندانی با هم ندارد فقط چند نکته و تفاوت کوچک وجود دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

آنچه در مورد خانم‌ها و آقایان متفاوت است معمولا علت و الگوی ریزش است. با توجه به اینکه علت و الگوی ریزش مو اهمیت زیادی در انتخاب روش کاشت دارد، بهترین روش کاشت مو برای خانم‌ ها می‌تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. بسیاری از آقایان عقب رفتن خط رویش مو یا ریزش مو در یک ناحیه مشخص از سر (مثلا جلو یا وسط سر) را تجربه می‌کنند. این در حالی است که ریزش مو در خانم‌ها معمولا به صورت کلی است و باعث کم پشت شدن موهای تمام سر می‌شود. علت ریزش مو در خانم‌ها معمولاً ناشی از افزایش سن، بیماری یا تغییرات هورمونی پس از یائسگی است.

اکثر خانم‌ها ترجیح می‌دهند روشی را برای کاشت مو انتخاب کنند که نیازی به تراشیدن سر نداشته باشد در حالی که بسیاری از آقایان به سادگی با این موضوع کنار می‌آیند.

نکته‌ی دیگری که می‌تواند باعث ایجاد تفاوت در انتخاب بهترین روش کاشت مو برای خانم‌ ها و آقایان شود اهمیت به جا ماندن جای زخم یا خط برداشت مو است. اکثر خانم‌ها تمایل دارند موهای خود را بلند نگه دارند. در نتیجه باقی ماندن جای زخم روی پوست سر خیلی برایشان اهمیت ندارد چون در نهایت توسط موها پوشانده می‌شود. این در حالی است که این مسئله برای خیلی از آقایان می‌تواند مهم باشد. تفاوت دیگر کاشت مو خانم‌ها و آقایان این است که امکان برداشت از موی بدن در خانم‌ها وجود ندارد.

در مورد کاشت مو اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

بهترین روش کاشت مو برای خانم‌ها چیست؟

بهترین روش کاشت مو برای خانم‌ها، روش‌های FUE و FUT هستند (روش FUE در ایران با نام FIT شناخته می‌شود). هر دو این روش‌ها می‌توانند موهای شما را احیا کنند و موهای طبیعی پر پشت‌تری به شما بدهند. البته بین این دو روش تفاوت های اساسی وجود دارد. هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خود را دارند. چیزی که اهمیت دارد این است که روشی را برای کاشت انتخاب کنید که مناسب شخص شما باشد. به عنوان مثال کاندیدای مناسب برای کاشت مو به روش FUE باید بانک موی خوبی داشته باشد. پس اگر بانک موی خوبی ندارید این روش مناسب شما نیست.

در نهایت، بهترین روش کاشت مو برای خانم‌ها، روشی است که با توجه به شرایط خاص شما بهترین نتیجه را داشته باشد. بسته به شرایط و نیاز شما، ممکن است تیم پزشکی کلینیک ایران فیت روش‌های مختلف کاشت را ترکیب کنند تا بهترین نتیجه ممکن را به شما بدهند.

درخواست مشاوره تخصصی کاشت مو
در صورت تمایل به بهره‌مندی از مشاوره تخصصی کاشت مو به صورت رایگان، این امکان را دارین نوبت خود را برای مشاوره آنلاین و غیرحضوری یا به‌صورت مشاوره حضوری ثبت کنید
0 0 امتیازات
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
تماس با ایرانFIT
0
نظرات شما ارزشمند است، آن را با ما به اشتراک بگذارید.x