پرسش و پاسخ تخصصی کاشت مو

فرم ارسال پرسش

خواهشمندیم قبل از ارسال فرم سوال به موارد زیر دقت فرمایید.

نمونه‌های قبل و بعد از کاشت مو ایران فیت
در صورت تمایل به تماشا نمونه‌کارهای بیشتر کاشت مو، ابرو، ریش جهت بررسی مدل‌های مختلف، خط‌رویش‌های مختلف متناسب با هر ویژگی ظاهری به گالری تصاویر ما رجوع کنید.

سوالات متداول کاشت مو شما

جواب : هیچ عوارضی ندارد و هزینه 3 تا 4 میلیون تومان میباشد. همچنین از این قسمت ( کاشت ابرو ) میتوانید اطلاعات بیشتری به دست آوردید.
strong>جواب : کاشت مو به روش غیر جراحی (FIT) بر خلاف روش جراحی FUT درد خیلی کم فقط قبل از بی حسی و خونریزی بسیار اندکی دارد.
جواب : امکان کاشت مو در روش کاشت مو بدون جراحی ( FIT ) بدون تراشیدن موی سر وجود ندارد. فقط یک نوع خاص از روش کاشت مو با جراحی ( FUT ) می باشد که میتوان بدون تراشیدن موی سر عمل کاشت انجام داد که ما به دلیل باقی گذاشتن اسکار یا جای جراحی توصیه نمیکنیم.
جواب : کاشت در ناحیه شکستگی ۵۰-۵۰ است و شامل ضمانت نامه نمی شود.
جواب : بعد از ۲۵ سالگی به بعد می توان کاشت ریش و سبیل انجام داد، محدودیت سنی ندارد.
جواب :
  • مردان مبتلا به ریزش موی هورمونی – ژنتیکی که دچار درجات متفاوتی از کم پشتی و یا طاسی سر هستند.
  • خانم هایی که مبتلا به ریزش موی هورمونی – ژنتیکی بوده و دارای موهای کم پشت و یا نازک در مناطق جلوی سر و نواحی مرکزی سر هستند و از تراکم خوبی در قسمت پشت سر ( ناحیه دهنده پیوند) برخوردار می باشند.
  • افرادی که دارای ابرو و مژه کم پشت و یا فاقد آن هستند.
  • افرادی که به دنبال بعضی بیماریهای پوستی و یا صدمات وارده به این ناحیه و یا عمل جراحی و یا سوختگی در پوست سر دچار طاسی شده اند.
  • افرادی که به دنبال خالکوبی ابرو و چند سال بعد از آن دچار کم پشتی شدید و یا طاسی ابرو می شوند.
  • افرادی که قبلا برای بازسازی طاسی و کم پشتی از روشهای جراحی و قدیمی استفاده کرده و از نمای غیر طبیعی آن ناراضی هستند.
جواب : بهترین زمان برای کاش مو بالای 24 سال است . برای اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک کاشت مو ایران FIT تماس بگیرید.
جواب : روش SUT در حقیقت همان روش Safer می باشد. که در سال ۲۰۰۰ میلادی وارد ایران شد. (بنابرین برخلاف تبلیغات و شایعه پراکنی های موجود هیچ نوآوری جدیدی نیست ) این دستگاه مو را بصورت همان روش کاشت موی FIT بصورت تک تک از بانک مو جدا کرده و عمل کاشت نیز همانند روش کاشت موی FIT با استفاده از متد پانچ می باشد.پس از مدتی که از استفاده این دستگاه گذشت انجمن متخصصان پوست تهران طی نامه شماره پ/۷۵۱۴۸۵ مورخه ۸۱/۱۲/۱۸ ممنوعیت این دستگاه را به سبب ایراد خسارات جبران ناپذیر اعلام نمود.نکته دیگر این که این دستگاه هیچ ربطی کاشت مو توسط ربات ندارد. با توجه به ایرادات وارده برای آموزش کاشت مو و برای افراد مبتدی و تازه کار که توانایی تربیت تکنیسن ندارند مفید واقع می شوند.برخی از معایب کاشت مو به روش SUT– احتمال انتقال بیماری به دلیل عدم امکان استریل نمودن کلیه قسمت های دستگاه به خصوص تیوب های انتقال دهنده ی گرافت. – ایجاد تخریب در نواحی گیرنده و دهنده. – استفاده از مکانیزم قدیمی و طرد شده ی پانچ گرافت. – بیش از ۵۰ درصد گرافت های برداشت شده به وسیله دستگاه از بین رفته اند و کیفیت خود را از دست داده اند.
جواب : هزینه کاشت مو به روش FIT حدود 3.5 تا 6 میلیون تومان می باشد که به خالی بودن موی سر شما بستگی دارد .
جواب : بهترین روش کاشت مو ، کاشت به روش FIT می باشد که بدون عمل جراحی ، خونریزی و درد است.
جواب : بلی امکان کاشت مو در 2 طرف سر وجود دارد.
جواب : کاشت مو برای خانم ها زمانی انجام می شود. که یک قسمت از سرشان مثل موی آقایان خالی شده باشد. هزینه کاشت بین 3 تا 7 میلیون تومان می باشد.
جواب : هر دو مرکز معتبر می باشند. کلینیک کاشت مو نگین ایران واقع در آزادی دارای مهمانسرای اختصاصی جهت مراجعه کنندگان شهرستانی و خارج از ایران نیز می باشد.

جواب : لطفا عکس محل ریزش رو برای ما واتس اپ ارسال کنین مشاورین بررسی میکنن و خدمتتون هزینه رو اعلام میکنن.
جای کبودی نخواهد داشت، ورم هست که اگه مراقبت های بعد از کاشت رو که مشاورین خدمتتون توضیح میدن رعایت کنین ورم نخواهید داشت.

مقالات ایران FIT