کاشت مو جلو پیشانی

کاشت مو پیشانی و كوتاه كردن پيشانی با كاشت مو یکی از روش‌های رایج برای درمان ریزش مو و کم‌پشتی در ناحیه جلوی سر است. به کمک این روش ساده و موثر می‌توانید مجددا موهای طبیعی روی ناحیه پیشانی شما رشد می‌کنند و باعث کوتاه شدن پیشانی می‌شوند. به‌این‌ترتیب می‌توانید موهایی با ظاهر زیبا و طبیعی داشته باشید و اعتماد‌به‌نفس از دست‌رفته‌تان را برگردانید. عمل کاشت مو پیشانی زنان و مردان در کلینیک ایران فیت با مطمئن‌ترین و امن‌ترین روش‌ها، بدون دوره نقاهت، بدون برجا ماندن خط کاشت و بدون درد با پیشرفته‌ترین ابزار و زیر نظر باسابقه‌ترین تیم کاشت مو ایران انجام می‌شود.

کاشت مو پیشانی با تکنیک پیشرفته FUE بدون جای زخم

پیشانی یک ناحیه حساس برای کاشت است که عمل کاشت مو خط پیشانی باید به‌صورت کاملا تمیز و بدون برجای ماندن زخم و اسکار انجام شود. به‌همین‌دلیل برای این پیوند معمولا از روش‌های کم‌تهاجمی کاشت مو مانند روش FUE (Follicular Unit Extraction) استفاده می‌شود. در این روش بعد از کاشت مو در قسمت جلوی سر هیچ‌گونه جای زخم و لکه‌ای باقی نمی‌ماند. هم‌چنین به‌دلیل کاشت دانه‌دانه، نتیجه بهتر و طبیعی‌تر خواهد بود. 

به‌طورکلی برای انتخاب بهترین تکنیک کاشت مو پیشانی باید به یک پزشک متخصص مراجعه کنید. ما در کلینیک فوق تخصصی کاشت و پیوند مو ایران فیت به‌عنوان بهترین مرکز کاشت مو در تهران، بعد از بررسی الگوی ریزش، وسعت ناحیه مورد‌نظر برای پیوند و شرایط بانک مو از نظر تراکم و سلامت، بهترین روش کاشت مو برای پیشانی بلند و جلوی سر را برایتان انتخاب می‌کنیم. 

مراحل کاشت مو در پیشانی با روش FUE

برای کاشت مو در جلوی پیشانی با استفاده از تکنیک FUE در کلینیک ایران فیت مراحل زیر طی می‌شود: 

  • مشاوره اولیه و بررسی: در این مرحله، پزشک متخصص با بررسی وضعیت پوست و موهای بیمار، نیازها و امکانات موجود برای کاشت مو را ارزیابی می‌کند. این ارزیابی شامل تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای پوشش منطقه مورد نظر، نوع و زاویه رشد موها و وضعیت ناحیه گیرنده و دونور می‌شود.
  • طراحی و برنامه‌ریزی عمل: پس از مشاوره اولیه، برنامه‌ریزی دقیقی برای انجام عمل انجام می‌شود. این برنامه شامل تعیین نواحی مورد‌نیاز برای کاشت، تعداد گرافت‌ها و طراحی خط رویش مو برای ایجاد جلوه‌ای طبیعی‌تر می‌شود. 
  • آماده‌سازی ناحیه گیرنده: در این مرحله موهای موجود در ناحیه کاشت، شسته و ناحیه مورد‌نظر به‌طورکامل ضدعفونی می‌شود.
  • برداشت گرافت‌ها با تکنیک FUE: در این مرحله گرافت‌های مو با استفاده از تکنیک FUE از ناحیه دونور (معمولا پشت سر) برداشته می‌شوند. ناحیه پشت سر باید از مو کافی و مناسب برخوردار باشد. برداشت گرافت‌ها با استفاده از میکروموتورها و ابزارهای خاص و با‌دقت بالا انجام می‌شود. 
  • آماده‌سازی و کاشت گرافت‌ها: زاویه و جهت مناسب برای کاشت مو برای برخورداری از ظاهر طبیعی و زیبا تعیین و گرافت‌های استخراج شده با استفاده از ابزارهای خاص به‌صورت دقیق و با‌دقت بالا در ناحیه پیشانی و جلوی سر کاشته می‌شوند. 

با طی کردن این مراحل ما در کلینیک ایران فیت، کاشت مو با تراکم بسیار بالا در ناحیه پیشانی را برای زیباجویان عزیز انجام می‌دهیم. هم‌چنین قبل از شروع فرآیند کاشت، برای جلوگیری از هرگونه احساس درد از بی‌حسی موضعی در ناحیه مورد‌نظر استفاده می‌شود. پس از انجام کاشت مو پیشانی از مراقبت‌های پس عمل کلینیک ایران فیت بهره‌مند خواهید شد و دستورالعمل‌های مراقبتی به شما داده می‌شود.

هزینه کاشت مو جلوی سر و پیشانی

تعداد گرافت‌های مورد‌نیاز، تخصص و مهارت پزشک، ظرافت و جزییات کار، تکنیک کاشت مو و پیشرفته بودن ابزار و اعتبار و شهرت کلینیک، هزینه کاشت مو را تعیین می‌کند. هزینه کاشت مو برای پیشانی بلند با‌توجه‌به نیاز داشتن به تعداد گرافت‌های بیشتر و طولانی‌تر شدن زمان جلسه کاشت، بالاتر از مواد جزیی مانند کم‌پشتی در ناحیه پیشانی خواهد بود. هم‌چنین هزینه کاشت مو در پیشانی زنان به‌دلیل ظرافت و جزییات بیشتر ممکن است از هزینه کاشت مو مردان گران‌تر باشد. 

در کلینیک‌های معتبر که مراجعه‌کنندگان نتایج رضایت‌بخش و مطلوبی را دریافت کرده‌اند، به‌دلیل حضور پزشکان با‌تجربه و تیم حرفه‌ای و به‌کارگیری از ابزار و تجهیزات پیشرفته معمولا هزینه کاشت مو جلوی سر و پیشانی نسبت‌به کلینیک‌های گمنام، بالاتر خواهد بود. 

موارد منع کاشت مو جلو پیشانی 

در‌صورتی‌که زیباجو از وضعیت سلامت عمومی مناسبی برخوردار نباشد و در‌صورت ابتلا به بیماری‌های خاص مانند دیابت یا بیماری‌های قلبی، عمل کاشت مو پیشانی توصیه نمی‌شود؛ زیرا این موارد ممکن است باعث مشکلات درمانی شوند. در‌صورت ابتلا به عفونت پوستی و جای زخم و سوختگی، اگر خون‌رسانی مناسب به ناحیه مورد‌نظر انجام نشود، امکان کاشت مو جلو پیشانی وجود ندارد. 

هم‌چنین زیباجویان برای دریافت نتیجه مناسب و قابل‌انتظار باید موهای سالم و بانک موی مناسبی داشته باشند. در‌صورتی‌که موهای طبیعی بسیار کم و نازک باشند، نتایج کاشت مو ممکن است چندان رضایت‌بخش نباشد. اگر قبلا از روش‌های دیگر کاشت مو برای ناحیه استفاده کرده‌اید، ممکن است عمل مجدد باعث افتادگی موهای کاشته شده شود. باتوجه‌به این موارد برای تشخیص دقیق و تصمیم‌گیری درست در مورد انجام انواع روش‌های درمانی کاشت مو پیشانی، کاشت مو و ابرو همیشه به یک پزشک متخصص مراجعه کنید.

مزایای کاشت مو روی پیشانی

استفاده از تکنیک‌های کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی در کسانی‌که از ریزش مو و طاسی در این ناحیه رنج می‌برند، موثر است. به‌کمک تکنیک‌های کاشت مو می‌توانید ناحیه پیشانی را بین 1 تا 2 سانتی‌متر کوتاه‌تر کنید. این موضوع نقش موثری در زیبایی ظاهری شما خواهد داشت. هم‌چنین کاشت مو پیشانی به رفع خط موی نامرتب یا عقب‌نشینی خط موی ناشی از طاسی با الگوی مردانه کمک می‌کند. به‌طور‌کلی مزایای کاشت مو پیشانی بلند به شرح زیر است: 

  • امکان طراحی خط رویش مو
  • قابل استفاده برای مردان و زنان 
  • بهره‌بردن از ظاهری گردتر و نرم‌تر 
  • بدون باقی ماندن جای زخم به‌دلیل استفاده از تکنیک پیشرفته FUE
  • کاشت مو طبیعی با نتایج رضایت‌بخش و دائمی 

کلینیک ایران فیت در انواع روش‌های FUE و کاشت مو به روش میکروگرافت برای دریافت بهترین نتیجه از کاشت مو در ناحیه پیشانی و جلوی سر بر طراحی طبیعی تاکید ویژه‌ای دارد. به‌این‌ترتیب مجددا می‌توانید زیبایی از دست‌رفته‌تان را بازگردانید.

محدودیت‌ها و معایب عمل کاشت مو پیشانی 

با به‌کارگیری این روش فقط می‌توان بین 1 تا 2 سانتی‌متر از ناحیه جلوی سر را پوشش داد؛ بنابراین اگر میزان طاسی و عقب‌نشینی در ناحیه پیشانی شدید باشد، این روش چندان اثربخش نخواهد بود. پروسه کاشت مو پیشانی نیز معمولا نسبت‌به جراحی کوچک کردن پیشانی طولانی‌تر است و بین 4 تا 8 ساعت طول می‌کشد. نتایج نیز در این روش فوری نیست و برای مشاهده نتایج باید بین 6 تا 12 ماه صبر کنید. توجه داشته باشید که رفع طاسی ناحیه پیشانی با روش کاشت مو sut در هیچ‌یک از کلینیک‌های ایران قابل انجام نیست. 

کاشت مو برای پیشانی های بلند در کلینیک فوق پیشرفته و تخصصی ایران فیت 

کلینیک ایران فیت به‌عنوان بنیانگذار کاشت مو به روش فولیکولاریونیت و رکوددار بیشترین تعداد کاشت موی موفق در ایران، عمل کاشت مو پیشانی را برای زیباجویان بعد از بررسی‌های تخصصی و برگزاری جلسه‌های ارزیابی با استفاده از بهترین روش و به‌کارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات توسط با‌تجربه‌ترین پزشکان و متخصصان انجام می‌دهد. با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و تجهیزات مدرن و کاشت مو بدون اصلاح سر این کلینیک تضمین می‌کند که هر بیمار بهترین و طبیعی‌ترین نتیجه را دریافت کند. تیم متخصص و با تجربه کلینیک، با دقت بالا و با به‌کارگیری تکنیک‌های حرفه‌ای، به هدف اصلی خود یعنی فراهم آوردن نتایج دقیق و زیبا برای هر بیمار پایبند هستند. برای دریافت مشاوره و تعیین وقت جلسه ارزیابی تخصصی همین حالا با ما تماس بگیرید. 

گالری تصاویر کاشت مو پیشانی در کلینیک ایران فیت

سوالات متداول

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خدمات