کاملترین خدمات زیبایی در کلینیک تخصصی ایران فیت

در کلینیک ایران فیت برای حل انواع مشکلات پوستی، لیفت و جوانسازی پوست، روش‌های درمانی موثر و ماندگار برای پاسخ‌گویی مناسب به نیازهای زیباجویان مورد استفاده قرار می‌گیرد. کلیه دستگاه‌های درمانی و خدمات زیبایی کلینیک فوق تخصصی ایران فیت، مطابق با به‌روزترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های زیبایی دنیا هستند. برای تشخیص دقیق مشکل و انتخاب بهترین روش درمان می‌توانید از مشاوره‌های رایگان متخصصان زیبایی در کلینیک ایران فیت بهره‌مند شوید.

مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ

مزونیدلینگ و ميكرونيدلينگ صورت دو روش درمانی موثر و پرکاربرد برای جوانسازی پوست هستند. به‌کمک این دو درمان پیشرفته می‌توان انواع مشکلات پوستی را به بهترین نحو برطرف کرد. در هر دو روش با ایجاد آسیب کنترل‌شده به‌وسیله سوزن‌های ریز، کلاژن‌سازی و فرآیند تجدید سلولی برای رفع مشکلات پوستی تحریک می‌شود. در روش میکرونیدلینگ برای لک صورت، مواد مغذی و ویتامین‌ها برای جوانسازی بیشتر به لایه‌های پایین‌تر پوست تزریق خواهد شد. 

لیزر جای جوش

لیزر جای جوش بهترین روش درمانی برای از بین بردن لک‌های قهوه‌ای و قرمز از روی پوست و فرورفتگی‌های ناشی از جوش بدون نیاز به جراحی و بخیه است. در این روش درمانی، تغییرات مثبت را در زمان کوتاهی مشاهده می‌کنید و از نتایج بلندمدت و دائمی درمان لذت خواهید برد. براساس میزان لک‌ها و آثار جای جوش، ممکن است به یک یا چند جلسه درمانی نیاز داشته باشید. نحوه درمان و طول آن بعد از بررسی تخصصی توسط پزشک تعیین و به بیمار اعلام خواهد شد.

بوتاکس و فیلر

با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌ها و تکنیک‌های روز دنیا، خدمات بوتاکس و فیلر را برای زیبایی و جوانسازی پوست به زیباجویان ارائه می‌دهیم. به کمک این دو روش غیرتهاجمی، بدون برش و جراحی، چین‌وچروک‌های پوست در قسمت‌های مختلف صورت از بین می‌روند و دوباره چهره‌ای جوان و شاداب خواهید داشت. به کمک بوتاکس و فیلر به‌طور موثری می‌توان چین‌و‌چروک‌های پیشانی، خطوط پنجه‌کلاغی (اطراف چشم) و خطوط اخم را کاهش داد.

پلاسماجت و پلاسماپن

پلاسماجت و پلاسماپن، روش‌هایی غیر‌جراحی و نوآورانه با نتایج سریع و موثر برای جوانسازی و زیبایی پوست با استفاده از فناوری پلاسما هستند. به کمک این روش‌ها بدون نیاز به جراحی‌های پرهزینه و زمان‌بر، پوستی صاف، جوان و شاداب خواهید داشت. پلاسماجت و پلاسما‌پن به نحوی موثری چین‌و‌چروک‌های صورت، به ویژه نواحی اطراف چشم و دهان را کاهش می‌دهند و از افتادگی پوست جلوگیری می‌کنند. برای درمان آکنه و اسکارها‌ نیز موثر هستند. 

تاثیر میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ صورت بر جوانسازی پوست

میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ صورت، دو روش جدید و موثر برای جوانسازی و درمان مشکلات پوستی هستند. در این روش‌ها با استفاده از سوزن‌های ریز و ظریف، کلاژن‌سازی تحریک می‌شود و الاستین در لایه‌های عمیق پوست اتفاق می‌افتد. در‌نتیجه پوستی جوان و شاداب، فاقد لکه‌های پوستی و چین‌وچروک خواهید داشت. لیست خدمات میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ در کلینیک ایران فیت به شرح زیر است:

میزونیدلینگ

میکرونیدلینگ

 

مزونیدلینگ صورت برای لک

مزوتراپی لیفت صورت

ميكرونيدلينگ صورت

 

مزونیدلینگ اسکار صورت

مزونیدلینگ جوش صورت

مزونیدلینگ کک و مک

درمان ملاسما با مزونیدلینگ

مزونیدلینگ برای روشن شدن پوست

مزونیدلینگ صورت برای منافذ باز پوست

مزونیدلینگ غبغب صورت

مزونیدلینگ چربی سوز صورت

مزوتراپی گردن

میکرونیدلینگ برای لک صورت

میکرونیدلینگ برای جوش صورت

میکرونیدلینگ برای چروک صورت

میکرونیدلینگ ابرو

 

آثار مثبت مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ بر جوانسازی پوست شامل افزایش ترمیم طبیعی پوست، افزایش تولید کلاژن و الاستین، کاهش خطوط ریز و چروک‌های سطحی و عمیق پوست، سفت شدن و بهبود بافت پوست می‌شود. انتخاب مناسب بین این دو روش بستگی به نیازها و وضعیت پوستی هر فرد دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره مناسب، بهتر است با متخصصان پوست و زیبایی کلینیک ایران فیت در مرکز کاشت مو تهران مشورت کنید.

فواید از بین بردن جوش صورت با لیزر

به کمک لیزر برای درمان جای جوش می‌توان التهابات و قرمزی پوست را برطرف کرد. هم‌چنین درمان با لیزر باعث کاهش تولید چربی پوست می‌شود و با کنترل آن، احتمال بازگشت جوش‌ها را کم می‌کند. استفاده از لیزر در درمان جای جوش‌ باعث بهبود بافت پوست و کاهش آثار جوش‌های قدیمی می‌شود و روی استقامت و سفتی پوست نیز تاثیر می‌گذارد. با از بین بردن جای جوش‌ و بهبود ظاهر پوست، اعتماد‌به‌نفستان افزایش می‌یابد. 

برای اطلاع از هزینه لیزر جای جوش، ابتدا باید شرایط و میزان مشکلات پوستی توسط پزشک متخصص بررسی شود. در کلینیک ایران فیت، انواع خدمات زیبایی، لیزر جای جوش و کاشت موی سر با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و تیمی از متخصصان مجرب ارائه می‌شود. قبل از اقدام می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان کلینیک بهره ببرید. 

لیست خدمات بوتاکس صورت در ایران فیت

کلینیک ایران فیت با بهره‌گیری از جدیدترین تکنیک‌ها و بهترین مواد، مجموعه‌ای کامل از خدمات بوتاکس صورت را برای از بین بردن چین‌وچروک در نواحی مختلف صورت به‌منظور جوان‌سازی و بهبود ظاهر به زیباجویان ارائه می‌دهد. خدمات زیبایی بوتاکس که در کلینیک ایران فیت در اختیار افراد مختلف قرار می‌گیرد به شرح زیر است: 

 • بوتاکس کل صورت
 • بوتاکس صورت مردان
 • بوتاکس چاقی صورت
 • بوتاکس چربی صورت
 • بوتاکس چروک صورت
 • بوتاکس چشم گربه ای
 • بوتاکس چشم و ابرو
 • بوتاکس پیشانی و دور چشم
 • تزریق بوتاکس زیر چشم
 • بوتاکس پف بالای چشم
 • بوتاکس پف زیر چشم
 • بوتاکس خط خنده
 • بوتاکس خط غم
 • بوتاکس خط اخم

تعیین قسمت‌های نیازمند به تزریق بوتاکس، میزان تزریق و قيمت بوتاكس بعد از جلسه مشاوره و بررسی تخصصی توسط پزشک پوست و جراح زیبایی تعیین خواهد شد. در جلسه‌های مشاوره همه اطلاعات مانند میزان نیاز به تزریق بوتاکس، نواحی نیازمند درمان، نحوه انجام و مراقبت‌های پس از درمان در اختیارتان قرار می‌گیرد. ما علاوه‌بر خدمات زیبایی، انواع روش کاشت مو را نیز برای بازگشت زیبایی و اعتمادبه‌نفس افراد ارائه می‌دهیم. با مشاوره‌های تخصصی و برنامه‌های درمانی شخصی‌سازی شده، تلاش می‌کنیم تا بهترین نتایج ممکن را برایتان به ارمغان بیاوریم.

تنوع خدمات فیلر صورت در کلینیک ایران فیت

تزریق فیلر به صورت، کاربردهای مختلف و تنوع بالایی دارد و یکی از محبوب‌ترین روش‌های زیبایی غیرجراحی برای بهبود ظاهر صورت و جوان‌سازی پوست است. تزریق فیلر صورت برای رفع مشکلات مختلفی مانند نامتقارن بودن، فرورفتگی‌ها و خطوط عمیق انجام می‌شود. تنوع خدمات فیلر صورت در کلینیک ایران فیت به شرح زیر است:

فیلر صورت

انواع فیلر زیر چشم

کانتور صورت با فیلر

انواع فیلر خط خنده

فیلر خط اخم

فیلر خط غم

فیلر خط لب

تزریق فیلر برای پف زیر چشم

تزریق فیلر برای سیاهی دور چشم

تزریق فیلر برای گودی زیر چشم

فیلر زیر چشم کره ای

زاویه سازی صورت با فیلر

فیلر چانه برای صورت گرد

در کلینیک ایران فیت ابتدا یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص پوست برای زیباجویان برگزار می‌شود. سپس با بررسی نیازها و اهداف، بهترین فیلر صورت و هزینه تزریق فیلر تعیین خواهد شد. برای بالا بردن زمان ماندگاری فیلر صورت، مراقبت‌های کانتورینگ صورت با فیلر و مراقبتهای بعد از تزریق فیلر زیر چشم در اختیار زیباجویان قرار می‌گیرد. تنوع خدمات در ایران فیت فقط مختص به خدمات تزریق فیلر نیست. ما برای افراد درگیر با طاسی نیز باتوجه‌به الگوی ریزش، انواع کاشت مو به روش fit ،Fue و سایر روش‌های موثر را برای متقاضیان انجام می‌دهیم. 

خدمات متنوع لیفت صورت با پلاسما پن و پلاسماجت در ایران فیت

پلاسماپن  و پلاسماجت با استفاده از انرژی پلاسما، فرآیند ترمیم و بازسازی پوست را تحریک می‌کنند. این دستگاه‌ها با ایجاد نقاط میکروسکوپی روی پوست، باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین پوست می‌شوند. پلاسماپن برای رفع چین و چروک، سفت کردن پوست، درمان افتادگی پلک، کاهش اسکارها، درمان آکنه و جای جوش و پاک کردن تاتو کاربرد دارد. پلاسما‌جت نیز برای لیفت صورت، کاهش چین و چروک، بهبود بافت پوست و یکنواخت شدن رنگ آن، رفع اسکارهای جراحی و آکنه و اصلاح فرم بینی مناسب است. خدمات زیبایی با انرژی پلاسما در کلینیک ایران فیت شامل موارد زیر می‌شود:

خدمات زیبایی با انرژی پلاسما

پلاسما پن

پلاسما‌جت

لیفت صورت با پلاسما پن

لیفت بینی با پلاسما جت (پلاسما جت بینی گوشتی- پلاسما جت برای بینی استخوانی)

پلاسما پن بینی

اصلاح فرم بینی با پلاسما جت

برداشتن خال با پلاسما پن

پلاسما جت صورت

پاك كردن تاتو با پلاسما پن

 پلاسما جت پلک

با انتخاب خدمات لیفت صورت با پلاسماپن و پلاسماجت در کلینیک ایران فیت می‌توانید به‌طور موثر با علائم پیری مبارزه و به بهبود ظاهر پوست و فرم صورتتان‌ کمک کنید. یکی دیگر از روش‌های موثر برای بهبود ظاهر با بالارفتن سن، کاشت شقیقه است. برای اطلاع از قیمت پلاسماجت بینی و لیفت صورت با پلاسما پن  و اطلاع از سایر خدمات کلینیک، می‌توانید در جلسه‌های مشاوره تخصصی ایران فیت شرکت کنید. 

دریافت کامل‌ترین و بهترین خدمات زیبایی در کلینیک ایران فیت

به کمک مشاوره‌های تخصصی و رایگان فیت و با تشخیص دقیق، بهترین راه‌حل درمانی برای رفع مشکلتان به کمک دستگاه‌های پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا انجام می‌شود. ایران فیت با بیش از 20 سال تجربه در زمینه خدمات کاشت مو و زیبایی دارد و همواره در تلاش است که کیفیت پاسخ‌گویی به نیازهای زیباجویان را به بالاترین سطح ارتقا دهد و سرعت مناسبی در نوبت‌دهی به متقاضیان داشته باشد. کلیه خدمات زیبایی، از کاشت ریش و سبیل تا کاشت مو و درمان مشکلات پوستی و رفع چین‌و‌چروک صورت را می‌توانید از پزشکان متخصص ایران فیت دریافت کنید. 

سوالات متداول