کاشت مو شقیقه

ریزش موی شقیقه در کنار سر، بین پیشانی و گوش رخ می‌دهد و باعث ایجاد خط موی V شکل می‌شود که در مردان رایج است. در کلینیک ایران فیت به کمک انواع روش‌های کاشت مو می‌توان بهترین راه‌حل را برای بازگشت تراکم مو در ناحیه شقیقه انتخاب کرد. با کاشت مو شقیقه، مجددا موهای متراکم و طبیعی خواهید داشت که دیگر دچار ریزش نمی‌شوند. کاشت مو شقیقه با بالاترین تراکم ممکن در کلینیک ایران فیت با برداشت فولیکول‌های مو از پشت و کناره‌های سر و پیوند آن‌ها در ناحیه شقیقه توسط باسابقه‌ترین تیم کاشت مو ایران انجام می‌شود.

کاشت مو در شقیقه با تکنیک‌های FUE و FUT

تکنیک اصلی مورد استفاده برای کاشت مو بغل سر و شقیقه، تکنیک کاشت مو FUE است. این فرآیند شامل استخراج فولیکول‌های مو به‌صورت دانه‌دانه از ناحیه اهدا کننده و پیوند آن به شقیقه‌ها برای حجیم‌تر شدن موها و پوشاندن طاسی یا کم‌پشنتی مو در این ناحیه است. روش FUT (برداشت نواری فولیکول‌ها) نیز برای کاشت شقیقه‌ها کاربرد دارد. در مقایسه با روش FUT، کاشت مو FUE برای ترمیم طاسی یا کم‌پشتی شقیقه محبوب‌تر و مناسب‌تر است؛ زیرا جای زخم کمتری در ناحیه اهداکننده می‌گذارد. کاشت به روش کم‌تهاجمی FUE نسبت‌به روش FUT طولانی‌تر است؛ اما دوره بهبودی کوتاه‌تری دارد. به کمک کاشت مو شقیقه می‌توان جهت و زاویه طبیعی مو را مجددا بازسازی کرد تا موهای جدید ظاهر کاملا طبیعی و عالی داشته باشند. در مرکز کاشت مو تهران هر یک از این روش‌ها بر‌اساس شرایط خاص بیمار و توصیه‌های پزشک متخصص انتخاب می‌شوند تا بهترین نتیجه برای زیباجویان کسب شود. 

مراحل و نحوه کاشت مو در ناحیه شقیقه در کلینیک ایران فیت

در کلینیک فوق تخصصی کاشت و پیوند مو ایران فیت برای کاشت و رشد مجدد مو در ناحیه شقیقه مراحل زیر دنبال می‌شود: 

 1. جلسه ارزیابی و مشاوره برای ارزیابی ریزش مو و فولیکول‌های موی موجود در ناحیه اهداکننده برگزار می‌شود. بعد از جلسه ارزیابی، اینکه کاندید خوبی برای کاشت مو هستید یا خیر مشخص خواهد شد.  
 2. یک خط رویش طبیعی توسط پزشک متخصص برایتان طراحی می‌شود. به‌این‌ترتیب می‌توانید نتایج قابل انتظار را مشاهده کنید.
 3. تیم پزشکی متخصص و باتجربه و آموزش دیده در داخل مجموعه با نظارت فوق تخصص جراحی، فرآیند استخراج گرافت‌های مو را به کمک انواع روش های کاشت مو، به‌صورت دانه دانه (FUE) یا نواری (FUT) انجام می‌دهند. 
 4. برش‌های کوچکی در ناحیه شقیقه شما ایجاد می‌شود و گرافت‌ها طبق الگوی طبیعی موهای باقی‌مانده شما کاشت می‌شوند.
 5. پس از یک دوره بهبودی 12-18 ماهه پیوند مو، گرافت‌ها به‌طور‌کامل رشد و موهای شقیقه شما را بازسازی می‌کنند.

همه این مراحل در کلینیک ایران فیت برای دریافت بهترین و ماندگارترین نتیجه با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و زیر نظر متخصصان و فوق تخصص‌های جراحی پلاستیک، پوست، مو و زیبایی انجام می‌شود. 

هزینه کاشت مو در شقیقه ها

قیمت کاشت شقیقه مو را وسعت ناحیه و تراکم مورد‌نظرتان تعیین می‌کند. هرچه تعداد گرافت‌ها برداشت شده بیشتر باشد و کاشت مو با تراکم بالا انجام شود، هزینه کاشت مو شقیقه نیز افزایش می‌یابد. هم‌چنین این نکته که بین کاشت FUE و FUT، کدام روش را برای کاشت شقیقه ها انتخاب می‌کنید بر هزینه جراحی تاثیر می‌گذارد. روش FUE به‌دلیل دقت بالای برداشت، زمان طولانی‌تر و نتایج رضایت‌بخش‌تر و طبیعی‌تر، قیمت بالاتری نسبت به روش FIT کاشت شقیقه دارد. علاوه‌بر روش کاشت و تعداد فولیکول‌ها، عواملی مانند محل کلینیک، اعتبار و سابقه پزشک و تیم متخصص کاشت مو و خدمات اضافی مانند مراقبت‌های بعد از کاشت، هزینه دقیق کاشت مو شقیقه را تعیین می‌کنند. 

موارد منع برای کاشت مو در شقیقه ها

همه افرادی که واجد شرایط کاشت مو باشند، عمل کاشت شقیقه مو را می‌توانند انجام دهند. با این وجود در برخی موارد ممکن است کاشت مو شقیقه برایتان مناسب نباشد. این موارد به شرح زیر هستند: 

 • در مراحل اولیه ریزش مو باشید.
 • قبلا عمل کاشت ریش و سبیل یا کاشت در نواحی مختلف سر را انجام داده باشید و جراح بیش‌از‌حد از ناحیه اهداکننده، فولیکول مو برداشت کرده باشد. 
 • ریزش موی شقیقه‌تان به‌دلیل آلوپسی فیبروزان پیشانی یا بیماری پوستی باشد.

برای تشخیص این موارد و برای اینکه نتیجه مورد انتظارتان را از کاشت مو شقیقه دریافت کنید، مهم است که قبل از هر اقدامی در جلسه‌های ارزیابی کلینیک ایران فیت مخصوص کاشت شقیقه شرکت کنید. 

مزایای کاشت مو شقیقه برای درمان طاسی یا کم‌پشتی مو

ریزش موی شقیقه یکی از انواع رایج ریزش میان مردان است که با عبور از سن 30 سالگی بسیاری از افراد آن را تجربه می‌کنند. زیباجویان با فرآیند کاشت مو شقیقه به کمک روش‌های کاربردی و ماندگار از مزایای بسیاری بهره‌مند خواهند شد. این مزایا به شرح زیر هستند: 

 • ماندگاری بالا: موهای کاشته شده ماندگاری بالایی بین 10 تا 20 سال دارند. کاشت مو شقیقه به‌خصوص اگر توسط پزشک متخصص و با استفاده از تکنیک‌های مدرن انجام شود، ماندگاری بالاتری دارد.
 • کاهش نیاز به آرایش: با کاشت مو در ناحیه شقیقه نیاز به آرایش مداوم کاهش می‌یابد.
 • کاهش نیاز به مراقبت‌های ویژه: موهای طبیعی کاشته شده در ناحیه شقیقه به‌دلیل ماندگاری و رشد طبیعی به مراقبت کمتری نیاز دارند.

با‌توجه‌به این مزایا با کاشت مو شقیقه می‌توانید به‌طور موثر از شر کم‌پشتی و ظاهر نامناسب در این ناحیه خلاص شوید. هم‌چنین چهره شما مجددا زیبایی خود را باز می‌یابد و این موضوع نقش موثری در افزایش اعتمادبه‌نفستان خواهد داشت. توجه داشته باشید که امکان درمان کم‌پشتی یا طاسی شقیقه با کاشت مو به روش sut در هیچ‌یک از کلینیک‌های ایران قابل انجام نیست. 

کاشت مو شقیقه در کلینیک ایران فیت زیر نظر متخصصان برجسته

کاشت مو در ناحیه شقیقه تاثیر بسزایی بر زیبایی ظاهری افراد دارد؛ بنابراین این عمل باید حتما در کلینیک معتبر و زیر نظر متخصصان برجسته و باسابقه انجام شود. ما در کلینیک ایران فیت به‌عنوان رکورددار بیشترین تعداد کاشت مو در ایران و با همراهی باسابقه‌ترین تیم کاشت مو ایران، کاشت مو شقیقه را با بالاترین سطح دقت و کیفیت برای زیباجویان عزیز انجام می‌دهیم. ما با طراحی خط رویش طبیعی، برداشت و پیوند با‌دقت فولیکول‌های مو با ابزارهای پیشرفته و کاشت گرافت‌ها در زاویه مناسب، کسب بهترین نتیجه از کاشت مو شقیقه در کلینیک ایران فیت را تضمین می‌کنیم. هم‌چنین با پشتیبانی مادام‌العمر بعد از عمل همواره همراه شما و آماده پاسخگویی به سوالاتتان هستیم. برای اطلاع از شرایط کاشت شقیقه بانوان، قیمت انواع کاشت مو به روش میکرو گرافت و سایر روش‌ها، کاشت مو در نواحی مختلف سر و صورت و دریافت وقت مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید. 

گالری تصاویر کاشت مو برای شقیقه در کلینیک ایران فیت

سوالات متداول

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خدمات