کاشت مو DHI

کاشت موی مستقیم (DHI) با اصلاح از تکنیک FUE توسط شرکت DHI Global Medical Group ایجاد شد. در روش FUE، جراح قبل از کاشت فولیکول‌های مو، کانال‌ها را به‌صورت دستی در پوست سر ایجاد می‌کرد؛ اما در روش DHI از یک ابزار خاص به شکل قلم استفاده می‌شود که قابلیت انجام هر دو کار به‌صورت همزمان را دارد. در این تکنیک نوآورانه با استفاده از ابزارهای دقیق و بدون نیاز به جراحی گسترده، این امکان برایتان فراهم می‌شود که موهایی طبیعی و پرپشت داشته باشید. ایران فیت به‌عنوان رکورددار بیشترین تعداد کاشت موی موفق در ایران و بزرگترین کلینیک کاشت مو ایران، کاشت مو DHI را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت برای زیباجویان انجام می‌دهد.

کاندید مناسب و شرایط مورد‌نیاز برای کاشت مو با روش DHI

برای استفاده از روش کاشت مو dhi و دریافت نتیجه مطلوب و طبیعی از کاشت باید از شرایط مورد‌نیاز برخوردار باشید. با داشتن شرایط زیر کاندید مناسبی برای کاشت مو dhi محسوب می‌شوید: 

 • سن بالای 25 سال
 • مشخص بودن تیپ طاسی یا الگو ریزش
 • افرادی با الگوی ریزش موی آلوپسی آندروژنیک (الگوی ریزش موی مردانه)
 • بانک موی مناسب با تراکم بالا
 • فاقد بیماری‌های پوستی مانند آلوپسی و ریزش سکه‌ای
 • مبتلا نبودن به بیماری‌های زمینه‌ای کنترل نشده مانند تیروئید، کم‌خونی شدید یا دیابت شدید
 • استاندارد بودن خونرسانی در ناحیه مورد‌نظر در‌صورت داشتن جای بخیه یا وجود اسکار 

بررسی دقیق شرایط بیمار قبل از انجام کاشت مو بسیار مهم است و پزشکان توجه ویژه‌ای به این موضوع دارند. این بررسی‌ها به پزشکان کمک می‌کند تا مناسب‌ترین روش را برای هر بیمار انتخاب کرده و از وقوع عوارض جانبی جلوگیری کنند. نادیده گرفتن این موارد ممکن است منجر‌به نتایج ناامیدکننده و حتی آسیب به پوست سر شود. به‌همین‌دلیل پزشکان ما در ایران فیت به‌عنوان کلینیک فوق تخصصی کاشت و پیوند مو و بزرگ‌ترین کلینیک کاشت مو تهران شرایط هر بیمار را به‌دقت ارزیابی می‌کنند. کلینیک ایران فیت با ارائه مشاوره‌های دقیق و خدمات پیشرفته، تضمین می‌کند که زیباجویان بهترین و ایمن‌ترین تجربه کاشت مو به روش dhi را داشته باشند.

مراحل کاشت مو به روش DHI

کاشت مو روش dhi یا کاشت مو بین موهای کم پشت به‌صورت مستقیم، نسخه‌ای اصلاح شده از کاشت موی FUE است و مراحل مشابهی را برای کاشت دنبال می‌کند. در روش dhi کاشت مو، جراح فولیکول‌های مو را از بخشی از پوست سر (معمولا پشت سر) جدا کرده و در نواحی طاس یا کم‌پشت پیوند می‌زند. این فرآیند به‌صورت زیر انجام می‌شود: 

 1. پزشک  با استفاده از بی‌حسی موضعی ناحیه مورد‌نظر برای برداشت و کاشت را بی‌حس می‌کند. 
 2. با استفاده از ابزاری با نوک ظریف، فولیکول‌های مو از پشت سر استخراج می‌شوند.
 3. فولیکول‌های مو در یک ابزار قلم‌مانند بارگذاری شده و در قسمت طاس پوست سر کاشت می‌شوند.
 4. جراح کرم آنتی‌بیوتیک را به همه نواحی اعمال کرده و بانداژ می‌کند.

جراحی‌ DHI معمولا حدود 8 ساعت طول می‌کشد؛ اما به‌طورکلی زمان دقیق و قیمت کاشت مو با‌توجه‌به تعداد فولیکول‌های مویی که کاشته می‌شوند، متفاوت خواهد بود. مشاهده نتایج کامل روش DHI ممکن است از 12 تا 18 ماه طول بکشد. 

مزایای کاشت مو به روش DHI در کلینیک ایران فیت

کاشت مو مستقیم DHI یک تکنولوژی پیشرو در جهان برای کاشت مو است و به‌عنوان یکی از بهترین روش‌های پرپشت شدن مو و رفع طاسی شناخته می‌شود. این روش کاملا ایمن و بدون درد است و به‌عنوان تنها روش کاشت مو در سطح آکادمیک در دانشگاه‌های دولتی اروپا تدریس می‌شود. به‌طورکلی مزایای روش کاشت مو DHI به شرح زیر است:

 • روش بدون درد
 • کاملا ایمن
 • بدون نیاز به تراشیدن مو
 • بدون برجا ماندن جای زخم
 • دقت بالا در کاشت فولیکول‌ها
 • بهبود سریع و حداقل دوران نقاهت
 • نتایج کاملا طبیعی و ماندگار 

کلینیک ایران فیت به همراه باسابقه ترین تیم کاشت مو ایران یکی از پیشروها در ارائه خدمات کاشت مو به روش DHI است. در کلینیک ایران فیت با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌ها و ابزارهای پیشرفته، بهترین و طبیعی‌ترین نتایج را به زیباجویان ارائه می‌دهیم.

هزینه کاشت مو به روش DHI

هزینه کاشت مو به روش dhi و انواع کاشت مو تحت تاثیر چند عامل مهم قرار دارد. عواملی مانند تعداد گرافت‌های مورد‌نیاز، تراکم مورد‌نظر، کیفیت خدمات و شهرت کلینیک، تجربه و مهارت پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک و خدمات پس از عمل متفاوت است. تعداد فولیکول‌های مورد‌نیاز برای کاشت یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده هزینه کاشت مو به روش DHI هستند. هرچه تعداد گرافت‌ها بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز بیشتر خواهد بود. ایران فیت به‌عنوان مجهزترین کلینیک کاشت مو ایران و با بهره‌گیری از متخصصان با‌تجربه بعد از ارزیابی دقیق وضعیت موهای زیباجویان و نواحی نیازمند کاشت، تعداد گرافت‌های مورد‌نیاز  و هزینه کاشت به روش DHI را تعیین می‌کنند. تراکم موهایی که قرار است کاشته شوند نیز بر هزینه تاثیر می‌گذارند. اگر به دنبال تراکم بالاتری هستید، به تعداد گرافت‌های بیشتری نیاز خواهید داشت و طبیعتا هزینه کاهش نیز افزایش می‌یابد. 

عوارض جانبی کاشت مو به روش DHI

روش dhi کاشت مو کم تهاجمی و یک روش ایمن و طبیعی برای رفع طاسی یا مشکل کم‌پشتی مو است و به‌ندرت باعث ایجاد عوارض جانبی می‌شود. در ادامه به عوارضی که ممکن است بعد از کاشت مو DHI به آن دچار شوید اشاره کرده‌ایم: 

 • واکنش منفی به بی‌حسی: بی‌حسی معمولا ایمن است؛ اما احتمال دارد در برخی افراد با واکنش‌های منفی همراه باشد. بیشتر واکنش‌ها مربوط به ترس یا اضطراب هستند و نه حساسیت به بی‌حسی.
 • عفونت: امکان ایجاد عفونت در محل اهداکننده یا در منطقه‌ای که فولیکول‌های مو کاشته می‌شوند وجود دارد. عفونت‌های جدی نادر هستند و در کمتر از 1 درصد از جراحی‌های کاشت مو رخ می‌دهند.
 • ریزش موی شوک: ریزش موی شوک ممکن است در عرض 2 ماه پس از جراحی رخ دهد. این ریزش موقت در محل کاشت مو اتفاق می‌افتد و بعد 3 تا 4 ماه این مشکل به‌طورکامل رفع می‌شود. 
 • ظاهر نامطلوب: اگر فولیکول‌ها به درستی کاشته نشوند، ممکن است ظاهری به وجود بیاورند که رضایت‌بخش نباشد.

با مراجعه به کلینیک ایران فیت به‌عنوان باسابقه ترین کلینیک کاشت مو ایران و بهره‌گیری از تیم پزشکی متخصص و باتجربه و آموزش دیده در داخل مجموعه، احتمال تجربه این عوارض به کمترین حد ممکن می‌رسد. هم‌چنین با‌توجه‌به تجربه و تخصص بالای پزشکان این مجموعه، نتایج کاشت کاملا طبیعی و رضایت‌بخش خواهند بود. ما میان انواع روش fit کاشت مو، FUT و DHI بهترین روش را با‌توجه‌به تراکم و سلامت بانک موها و شرایطتان انتخاب می‌کنیم. 

خدمات ایران فیت برای متقاضیان روش کاشت مو DHI

کلینیک ایران فیت با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا و تیمی متخصص، خدمات جامع و متنوعی را به متقاضیان کاشت مو به روش DHI  و سایر روش‌ها مانند کاشت مو به روش fut ارائه می‌دهد. این خدمات شامل اقدامات قبل، حین و بعد از عمل کاشت مو می‌شود تا متقاضیان بتوانند بهترین نتیجه را از این فرآیند دریافت کنند. مشاوران کلینیک ایران فیت با نظارت فوق تخصص جراحی پلاستیک، پوست مو و زیبایی، ابتدا شرایط و نیازهای هر فرد را به‌صورت دقیق بررسی می‌کنند و مشاوره‌های تخصصی و رایگان به متقاضیان ارائه می‌دهند. هم‌چنین زیباجویان اطلاعات کامل درباره فرآیند کاشت مو، مراحل انجام آن و نتایج مورد انتظار دریافت می‌کنند.

کلینیک ایران فیت از تجهیزات پیشرفته و اتوماتیک برای انجام عمل کاشت مو به روش DHI استفاده می‌کند. پس از انجام عمل کاشت مو، زیباجویان از خدمات پشتیبانی مادام العمر و پیگیری‌های منظم بهره‌مند می‌شود. هم‌چنین در‌صورت نیاز به هرگونه مشاوره یا راهنمایی، تیم پشتیبانی کلینیک همواره آماده پاسخگویی به سوالات عزیزان خواهد بود. برای اطلاع از شرایط مراجعه به کلینیک و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

گالری تصاویر کاشت مو به روش FIT در کلینیک ایران فیت

سوالات متداول

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خدمات