لیزر فوتونا

لیزر فوتونا یا سیستم SP Dynamics مجهزترین و پیشرفته ترین لیزر غیرتهاجمی برای جوانسازی و رفع چروک صورت و دور چشم است. کسب جایزه موثرترین لیزر چندکاره دنیا از آمریکا از افتخارات این دستگاه لیزر می­ باشد. لیزر Er: YAG فرکشنال باعث شفاف شدن صورت، سفت و کشیده شدن صورت می شود. این دستگاه برای کسانی که پوست شل و افتاده دارند، خصوصا در افرادی که دچار اسکار اکنه یا فرورفتگی و ناهمواری در پوست خود می ­باشند بسیار مناسب و موثر است.

لیست مطالب

جوانسازی با لیزر فوتونا

لیزر Nd: YAG با عمق نفوذ بیشتر در لایه­ های درم و اپیدرم و ایجاد اثر حرارتی باعث بازسازی بافت پوست می ­گردد. تکنولوژی این سیستم بسیار پیشرفته می­باشد. به طوری که با ترکیب ۴ مرحله درمانی با دو طول موج Er: YAG + Nd: YAG و ۴ فاز Light Peel, Skin Tightening, Rejuvenation, Intraoral Tightening فراهم می آورد. هریک از آنها بر اساس عرض پالس ­های مختلف توانایی درمان غیرتهاجمی و تهاجمی خفیف را بدون آنکه به سطح پوست آسیب برساند امکان پذیر می سازند. این عمل باعث افزایش کلاژن داخل پوست می شود. لذا باعث سوختگی سطح پوست نمی ­شود و از طرفی این سیستم احتیاج به هیچ گونه هزینه مصرفی برای درمان ندارد.

جوانسازی ۴ بعدی چیست ؟

جوانسازی چهاربعدی فوتونا یک روش درمانی غیرتهاجمی و هم افزاینده است. لیزر فوتونا شامل مراحل درمان از داخل دهان و از روی پوست می ­باشد. که باعث می ­شود بدون احتیاج به مواد تزریقی حالت استحکام و سفت بودن در پوست ایجاد شود. با دو طول موج و ۴ مرحله درمان اقدامات کامل ضد پیری پوست لایه­ های عمیق، میانی و سطحی، ساختار پوست را بهبود می­ بخشد.

قبل کاشت مو ایران فیتنمونه کاشت مو ایران FIT
قبل کاشت موبعد از کاشت مو ایران FIT
قبل کاشت موکاشت مو
قبل از کاشت موکاشت مو
نمونه‌های قبل و بعد از کاشت مو ایران فیت
در صورت تمایل به تماشا نمونه‌کارهای بیشتر کاشت مو، ابرو، ریش جهت بررسی مدل‌های مختلف، خط‌رویش‌های مختلف متناسب با هر ویژگی ظاهری به گالری تصاویر ما رجوع کنید.

مکانیزم درمان

ابعاد ۴گانه به چهار درمان متفاوت از دستگاه Dynamis FOTONA-SP بازمی ­گردد که شامل:

PIANO, SupErticial, Smooth Liftin, FRAC3 می­باشد که در مجموع با همکاری یکدیگر با پیر شدن پوست مبارزه می ­کند، بدون دوره نقاهت و یا با دوره نقاهت بسیار کوتاه و بدون بیهوشی، که در تمام طول سال قابل اجراست.

لاغری موضعی با لیزر فوتونا (بدون جراحی)

پیکرتراشی و لیفت پوست بدون جراحی، بیهوشی و عوارض جانبی با نتایج فوری

تایت اسکالپتینگ چیست؟

تراش دادن سفت (تایت اسکالپتینگ) یک رویکرد غیر تهاجمی خاص است که دو فرآیند را در یک مرحله ترکیب می ­کند، که باعث شکل­ دهی بدن و سفت کنندگی پوست تمام بدن می­ شود. لیزر بدون خطر و به تدریج موضع مورد نظر را داغ می­کند و بافت اطراف آن را جوان می­ کند. همزمان تولید کلاژن­ های جدید باعث سفتی پوست می­ شود که در یک درمان کلی باعث بهبود سستی و خاصیت ارتجاعی در ناحیه تحت درمان می ­شود.

نحوه عملکرد

بسیاری از ما اغلب نواحی سرسختی در بدن مان داریم که به کمک بیشتری نیازمند هستند.

دو فرآیند در یک مرحله

پیکرتراشی یک رویکرد غیرتهاجمی خاص است که دو فرآیند را در یک مرحله ترکیب می ­کند؛ سفت کردن پوست و شکل دادن به آن. سایر درمان­ ها برای دستیابی به نتایجی مشابه این روش نیازمند طی کردن دو فرآیند مجزا دارند؛ یکی برای به هدف قرار دادن بافت خاص که در آن بیمار باید ماه­ ها منتظر نتیجه گرفتن بماند و دیگری برای سفت کردن پوست. این روش زمان زیادی را برای رسیدن به نتیجه دلخواه برای فرم بدن می ­طلبد. با روش تراش دادن سفت (تایت اسکالپتینگ)، این فرآیندها با هم ترکیب شده تا به شما نتایج سریع­تر و فوری ­تری را بدهد.

پرسش و پاسخ ایران فیت
با مراجعه به صفحه پرسش و پاسخ ایران فیت، سوالات متداول متقضیان به همراه پاسخ تخصصی تیم پزشکی ما را مطالعه کنید، در صورت نیافتن پرسش و پاسخ مدنظرتان آن را با ما در میان بگذارید.

پیکرتراشی و سفت سازی پوست بدن با لیزر فوتونا

فرآیندی آسان و غیرتهاجمی، ایمن و موثر روی تمام نواحی بدن در کمترین زمان

من چه انتظاری می توانم از درمان داشته باشم؟

هر فردی با فرد دیگر متفاوت است اما شما می توانید انتظار کمترین ناراحتی را در طول دوره درمان داشته باشید. بلافاصله بعد از شروع روند درمان، ممکن است میزانی از قرمزی و و یا ورم ­های جزئی را تجربه نمایید، که بعد از چند ساعت کاهش خواهد یافت. شما می­ توانید فعالیت ­های روزانه خود را بلافاصله بعد از اتمام درمان ادامه دهید، چنانچه شما می خواهید که یک درمان تهاجمی­ تر را داشته باشید، ممکن است که قرمزی را برای یک یا دو روز تجربه نمایید.

چگونه لیزر سلول ­های چربی را از بین می­برد؟

لیزر بدون خطر و به سرعت پوست شما را گرم می کند، انرژی را به سطح زیرین پوست شما می­رساند و نقش سفت­ کنندگی و جوان­ کنندگی برای آن منطقه دارد.

این حس شبیه چیست؟

اولین بخش درمان شامل گرم کردن منطقه مورد نظر برای درمان است. ابتدا، شما ممکن است یک گرم شدن تدریجی را احساس نمایید و بعد از چند دقیقه ممکن است احساس گرم شدن بسیار ملایمی را تجربه نمایید. احساس کلی می ­تواند چیزی شبیه به ماساژ سنگ داغ و یا یک سونای خشک باشد.

بخش دوم شامل احساس گرم شدن سطحی بیشتری است. بسته به سطح تحت درمان، تولید گرما کمی شدیدتر ولی همچنان قابل تحمل است. پس از درمان پوست شما گرم شده و گاهاً برای یک یا دور روز صورتی و یا حتی قرمز می ­شود.

چه مدت طول می­کشد تا نتایج را مشاهده نمایید؟

نتایج برای هر فردی متفاوت است. بیشتر بیماران سفت شدن فوری را به دنبال یک تغییر تدریجی در خطوط مشاهده می­کنند. بسته به نتایج مطلوب شما، ممکن است شما به درمان­ های متعدد نیازمند باشید.

درخواست مشاوره تخصصی کاشت مو
در صورت تمایل به بهره‌مندی از مشاوره تخصصی کاشت مو به صورت رایگان، این امکان را دارین نوبت خود را برای مشاوره آنلاین و غیرحضوری یا به‌صورت مشاوره حضوری ثبت کنید
تماس با ایرانFIT
0
نظرات شما ارزشمند است، آن را با ما به اشتراک بگذارید.x