کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT
5 (99.18%) 49 votes

کلینیک کاشت مو ایران FIT بنیانگذار کاشت مو به روش FIT یا روش غیر جراحی در ایران است. این تکنیک جدیدترین و کاملترین روش کاشت مو در دنیا می باشد. در این تکنیک برتر کاشت مو دیگر همانند روش های رایج و سنتی نیازی به برش و جراحی و بجا ماندن اسکار و یا درد و زمان طولانی دوره نقاهت و غیره نمی باشیم.

علت برتری این تکنیک جدید با سایر روش های رایج برداشت سریع و دقیق گرافت ها که زیر نظر مجرب ترین تیم دوره دیده و باتجربه کاشت مو انجام می شود و پس از آن نگهداری گرافت های برداشته شده و سلامت آن ها تا مرحله کاشت و انجام اسلیفت های بسیار ظریف کاشت گرافت ها که به فاصله زیر یک میلیمتر انجام می شوند چندی از مزیت های این تکنیک نسبت به سایر روش های کاشت مو می باشد.

 

کاشت مو به روش FIT

انسان همیشه در جستجوی راهی برای رفع طاسی بوده است. در این میان داروها و وسایل زیادی جهت رفع این مشکل به وجود آمده اند. بسیاری از آن ها نه تنها جنبه کلاه برداری داشته بلکه موجب آسیب های زیادی به پوست و مو می‌گردند. بعضی ها هم قابل جبران نمی باشند. کاشت موی طبیعی یکی از راه های جبران طاسی می باشد. گرچه از سال ها قبل پایه و اساس آن ریخته شده ولی در سال های اخیر به تحقیقات متخصصین پوست دچار تحولات شگرفی شده است. به طوریکه درحال حاضر به سختی می‌توان کاشت موی طبیعی را در یک فرد تشخیص داد. نتایج این عمل جراحی سرپایی به طرز شگفت انگیزی طبیعی و زیبا جلوه می کند.

همه این زیبایی ها و طبیعی جلوه کردن ها فقط زمانی اتفاق می‌افتد که متقاضی کاشت مو از کاری که درصدد انجام آن است اطلاعات کافی داشته و پزشک معالج خود را به درستی و از روی سابقه کاری وی انتخاب کند نه اینکه تحت تأثیر تبلیغات وسوسه آمیز و فریبنده رسانه های مکتوب و غیر مکتوب به خصوص بستر اینترنت اقدام به این کار نماید.

کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolation Technique یا همان FIT مطمئن ترین و زیباترین راه درمان طاسی و کم مویی می باشد.

FIT Hair Transplant

مراحل کاشت مو به روش FIT

موها در روش FIT به جای ایجاد برش در پشت سر و برداشتن نوار به صورت تک تک با دستگاه مخصوصی برداشته می شوند. مزیت برتر FIT این است تعداد موهای قابل برداشت در این روش محدودیت کمتری نسبت به روش کاشت مو FUT داشته و در شرایط مناسب می‌توان ۷- ۵ هزار تار مو برداشت نموده و پیوند زد.

همچنین رکورد برداشت و پیوند مو را تا ۱۴۰۰۰ هزار تار موی واقعی، که ۳ برابر نسبت به روش های رایج می باشد را انجام داده ایم . همانطور که در عکس های مراجعین قبلی ما که در قسمت گالری ملاحظه می کنید ، در این تکنیک جدید شما شاهد تراکم بالا و خط رویش طبیعی هستید، تا جایی که هیچ کس قادر به تشخیص پیوند موهای شما نخواهند بود.

حتما بخوانید :  بهترین روش کاشت مو

دیگر مانند کاشت مو به روش FUT نیازی به جلسات مکرر، زمانه طولانی برداشت و کاشت مو و خستگی بیمار نمی باشیم.

دیگر مزایای آن ، انجام طراحی خط رویش یا همان Hair Line توسط تیم مجرب کاشت مو (هماهنگ با مدل دلخواه شخص) ، مشاهده موهای کاشته شده پس از کاشت موی طبیعی که بصورت نیم الی یک سانتی در همان روز کاشت با تراکم بالا در یک جلسه قابل رویت است را می توان نام برد.

در تکنیک کاشت موی غیر جراحی (FIT) پرتی و از بین رفتن فولیکول های برداشت شده به صفر می رسند، زیرا طی یک فرآینده بسته به میزان تراکم بانک موی شخص ماکسیمم برداشت گرفت ها را شاهد هستیم و فریز کردن فولیکول های موی شخص که تمامی گرفت های برداشت شده سالم مانده و توسط تیم مجرب کاشت بصورت بسیار ظریف و با دقت بالایی در محل مورد نیاز پیوند داده می شوند، پس از انجام کاشت مو، توسط متخصصین ایران فیت ، تحریک و و تقویت سریع مو، و رشد و زخیم شدن مجدد موهای قبلی شخص را نیز شاهد هستیم.

تکنیک (FIT) موفق ترین روش کاشت مو در حال حاضر می باشد، و اندازه تراکم مورد نیاز ، توضیح داده شده توسط مشاورین این مرکز با نرم افزارهای خاص به بیمار نشان داده می شود. شما عزیزان می توانید در قسمت گالری عکس های قبل و بعد بیماران این مرکز را دیده و تفاوت این متد را با دیگر روش های رایج مقایسه نماید و تحولی در امر کاشت موی زنده و قابل رشد را کاملاً حس کنید.

برای دیدن مراحل دقیق و کامل کاشت مو به روش FIT به این صفحه مراجعه فرمایید : کاشت مو به روش FIT

 

Before and After Hair Transplant

مزایای کاشت مو به روش FIT

 • پیشرفته ترین روش پیوند مو جهان؛
 • نتایج ظاهر موهای کاشته شده کاملا طبیعی؛
 • محل برداشت جهت پیوند مو در پشت سر غیر قابل رویت؛
 • پوست محل کاشت مو کاملا طبیعی و بدون فرورفتگی و برجستگی؛
 • کسب بالاترین تراکم ممکن کاشت مو در یک جلسه؛
 • ایجاد طبیعی ترین خط رویش مو در جلو سر نسبت به سایر روش های کاشت مو مشابه؛
 • امکان استفاده از موهای بدن (سینه و کتف) جهت پیوند مو به سر در صورت نیاز؛
 • امکان تکرار و ادامه درمان جلسات کاشت مو به فواصل ۶ ماهه حتی تا چهار بار جهت تکمیل پوشش ناحیه طاس یا پر پشت تر کردن ناحیه؛
 • ترمیم کم مویی سر شخص با جلسات تکمیلی در صورت نیاز؛
 • بدست آمدن نتیجه دلخواه در کوتاهترین زمان ممکن؛
 • عدم نیاز به دوران نقاهت پس از پیوند مو به دلیل سر پایی بودن؛
 • فراهم نمودن میزان رشد مو تا ۲۰۰ درصد بیشتر از روش های قدیمی پیوند و ظاهری کاملا طبیعی و غیرقابل افتراق؛
 • توانایی ایجاد طبیعی ترین و منحصر بفرد ترین خط رویش مو برای پزشک.
حتما بخوانید :  بانک مو چیست ؟

 

فیلم کاشت مو به روش FIT

 

 .

.

.

بررسی مطالب غیر واقع در مورد روش FIT

 

کاشت مو به روش SUT
کاشت مو به روش SUT

در عکس بالا که اسکرین شاتی از وب سایت یکی از کلینیک های کاشت مو تهران می باشد، مقاله ای تحت عنوان معایب کاشت مو به روش SUT به نظر نگاشته شده است. در این مقاله که بیشتر شایعه پراکنی در مورد روش های استاندارد کاشت مو ( FUT و FIT ) می باشد، نه تنها معایب ذکر شده روش SUT نام برده نشده بلکه مطالبی خلاف واقع در مورد روش نوین FIT نیز نگاشته شده است.

متاسفانه برخی کلینیک ها نه تنها اطلاعات درستی در مورد روش های کاشت مو نمی دهند، بلکه برای کسب درآمد بیشتر روی به شایعات دروغین آورده اند.

در مورد معایب FUT

اولین مسئله ای که باعث خنده متخصصین شده است بحث معایب کاشت مو FUT بوده است. روش FUT با همه معایب خود یک روش استاندارد جهانی در کاشت مو می باشد و فقط به دلیل وجود اسکار و جای زخم و محدودیت های خاص خود روشی قدیمی نامیده می شود. اما در کل روشی استاندارد برای کاشت مو است.

در خط سوم ذکر شده که این روش بدون بیهوشی انجام می شود. جالب اینجاست همین افراد تبلیغات وسیعی برای روش کاشت مو SUT انجام داده اند و ذکر کرده اند که این روش بدون بیهوشی است. اگر بیهوش نشدن متقاضی کاشت مو یک مزیت است ، چرا برای روش دیگر ایراد محسوب شده است ؟

در مورد معایب FIT

اما دروغ های بسیار در مورد روش FIT که کاملترین روش کاشت مو حال حاضر دنیاست و طی سالیان متوالی بهبود یافته و مدرن شده است جای تعجب دارد. اگر تخصص انجام این روش را ندارید دلیلی نمی شود که آن را مورد تمسخر قرار داده و معایبی برای این روش ذکر کنین که غیر واقع می باشد.

 • اولین ایراد گرفته شده به این روش، انجام عمل پیوند مو توسط تکنسین های کاشت مو می باشد. اولین سوال ما این است آیا روش SUT را پزشک فوق تخصص پوست و مو انجام می دهد ؟ اگر اینگونه است تصاویر و فیلم های مربوطه را منتشر کنید.
 • اما عیب دوم : ایجاد خط رویش عروسکی. لازم به ذکر است ایجاد خط رویش طبیعی یک هنر خاص محسوب شده و در توانایی هر متخصص کاشت مو نیست. ایجاد خط رویش طبیعی و غیر عروسکی یکی از مهمترین افتخارات کلینیک کاشت مو ایران FIT بوده ، هست و خواهد بود. اما بهتر است بدانید خط رویش عروسکی یا غیر طبیعی ربطی به روش کاشت مو ندارد و فقط به هنر متخصص کاشت موی شما مربوط می شود. در کلینیک کاشت مو ایران FIT دوره های آموزشی ایجاد خط رویش طبیعی به صورت منظم و همیشگی برگزار می شود.
 • ایراد سوم وجود خطای انسانی . به طرز حیرت انگیزی ایرادی را عنوان کرده اند که انگار در روش من درآوردی SUT صفر تا صد کاشت مو توسط ربات انجام می شود. باز هم ما درخواست انتشار فیلم های مربوط به کاشت مو توسط ربات را خواستاریم. اما اگر واقعا خطای انسانی وجود دارد، پس در همه روش های کاشت مو ممکن است این اتفاق رخ دهد.
 • ایراد چهارم کاملا دروغ و بی پایه و اساس است. به هیچ وجه در روش کاشت مو FIT نکروز بعد از کاشت مو در پوست سر بوجود نمی آید.
 • اما ایراد خنده دار پنجم. وجود خط اسکار و بخیه های عمیق . اگر علم ندارید چیزی را ننویسید که موجب تمسخر دیگران قرار بگیرید. اسکار و بخیه در روش FUT بوجود می آید. از مهمترین مزایای روش FIT همین نبود جای زخم یا اسکار و عدم احتیاج به بخیه می باشد. در واقع روش FIT این ایراد بزرگ روش FUT را برطرف نمود. حال چطور باز این دروغ شاخدار را منتشر میکنید ؟ در روش FIT هیچ جای زخم و بخیه و اسکاری وجود ندارد.
حتما بخوانید :  فولیکول مو چیست؟

خواهش ما از شما متقاضیان کاشت مو فقط تحقیق بیشتر در مورد عملی است که در نهایت زیبایی را به چهره شما باز می گرداند.

در مورد معایب SUT

اما نکته جالب اینجاست در بالای صفحه عنوان شده است : ” به طور کلی هر چیزی با توجه به مزیت ها، معایبی هم در بر دارد ، کاشت مو هم از این قاعده مستثنا نیست و جدای از مزیت ها معایبی هم دارد که در اینجا معایت انواع روش های کاشت مو را برای شما بازگو می کنیم.”

اما به روش SUT که میرسیم خود جمله نگاشته شده توسط خودشان را نقض کرده و عنوان می کنند روش SUT هیچ معایبی ندارد. پس چرا ابتدا به طور کلی هرچیزی را بدون استثنا دارای معایب و مزایا عنوان کردین ؟

کمی بیشتر بیندیشیم.

 

کلینیک فوق تخصصی کاشت مو ایران FIT

 • بزرگترین کلینیک کاشت مو خاورمیانه
 • بنیانگذار کاشت مو به روش فولیکولار یونیت در ایران
 • رکورددار بالاترین تعداد کاشت مو موفق در ایران
 • متخصص ایجاد خط رویش طبیعی در کاشت مو به روش FIT

1 دیدگاه در “کاشت مو به روش FIT

بهزاد محمدیان

سلام
من واقعا ازتون ممنونم بابت آگاهی دادن به مردم.
واقعا برای من هم سوال بود که چرا روش FIT که خیلی از کلینیک های معتبر ایران به عنوان بهترین روش کاشت مو معرفی کردند داخل وب سایت های مربوط به یک کلینیک به شدت مورد نقد قرار گرفته.
من خیلی از سایت های کشورهای دیگه رو هم خوندم ولی واقعا اسمی از روش اس یو تی نبود. تقریبا داشتم تردید پیدا میکردم که امروز از طریق کانالتون به این صفحه رسیدم که همه تردید منو از بین برد.

امیدوارم همیشه موفق باشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *