هزینه تقریبی کاشت مو

هزینه کاشت مو , هزینه کاشت موی سر , هزینه تقریبی کاشت مو , هزینه کاشت مو به روش FIT , هزینه کاشت مو به روش SUT , قیمت کاشت مو , قیمت کاشت هر تار مو , قیمت کاشت هر گرافت مو , هزینه کاشت مو در تهران , اصفهان , شیراز , مشهد , تبریز

پیشرفت‌های تکنیکی و فناوری‌های کاشت مو در چند سال اخیر، کیفیت و نتیجه‌ی کاشت را تا حد زیادی بهبود بخشیده است. این موضوع در کنار متعادل‌ بودن هزینه کاشت مو در ایران، سبب شده تا تعداد متقاضیان کاشت مو به شکل چشم‌گیری افزایش پیدا کند. کلینیک ایران FIT در این میان به عنوان بهترین کلینیک کاشت موی ایران با ۳۰ هزار کاشت مو موفق، پرکارترین کلینیک نیز محسوب می‌شود.

هزینه کاشت مو

هزینه‌ی کاشت مو در جهان

کاشت مو از جمله عمل‌های زیبایی بسیار گران قیمت در دنیا محسوب می‌شود. در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی (کانادا و ایالات متحده) قیمت کاشت مو بین ۴ هزار تا حتی ۳۵ هزار دلار متغیر است. در بین کشورهای دنیا هزینه کاشت مو در ترکیه چیزی حدود ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار بوده و به همین جهت مهد کاشت موی اروپا محسوب می‌شود. در ایران هزینه‌ی کاشت مو حداکثر ۱۰۰۰ دلار است که از اقتصادی‌ترین قیمت‌ها در سرتاسر دنیا محسوب می‌شود. تنها کشوری که شاید بتواند با ایران از لحاظ قیمت (و نه کیفیت) رقابت کند، کشور هند است.

در جدول زیر حداقل هزینه‌ی کاشت مو در کشورهای مختلف دنیا آورده شده است:

ایران ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار
ترکیه ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار
بریتانیا ۳۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار
آلمان ۷۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار
هند ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار
کانادا ۴۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار
ایالات متحده آمریکا ۸۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار
تایلند ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار

هزینه کاشت مو در بهترین کلینیک ایران

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا کلینیک کاشت مو ایران FIT، بهترین کلینیک کاشت مو ایران است؟ در پاسخ به این سوال باید نگاهی به دستاوردهای ما بیندازیم:

  • کلینیک ایران FIT از سال ۱۳۷۱ مشغول به کار بوده و بنیانگذار روش FIT در ایران به حساب می‌آید.
  • با بیش از ۳۰ هزار کاشت مو موفق، بدون حتی یک مورد شکایت یا نارضایتی، سرآمد کلینیک‌های کاشت مو در ایران است.
  • استفاده از به روزترین ابزار کاشت مو و مجرب‌ترین تیم درمانی از جمله افتخارات ما است. با تکیه بر این موارد، کاشت مو به روش FIT را با ارائه‌ی ضمانت نامه‌ی کتبی انجام می‌دهیم.
  • کلینیک ایران FIT، بزرگ‌ترین کلینیک کاشت مو در ایران است.

هزینه کاشت مو در کلینیک فوق تخصصی کاشت مو ایران FIT بین ۵ تا ۷ میلیون تومان می‌باشد. این قیمت در مقایسه‌ با کیفیت و نتایج کاشت مو بسیار مناسب است. فقط کافی است نتایج یکی از ۳۰ هزار کاشت موی موفق ما را با قیمت‌ها و نتایج دیگر کلینیک‌ها مقایسه کنید تا متوجه این موضوع بشوید.

هزینه کاشت مو در تهران

به طور کلی هزینه‌های کاشت مو در اکثر کلینیک‌های تهران نزدیک به هم است. برخی از کلینیک‌ها با مطرح کردن ادعاهای توخالی مانند کاشت رباتی هزینه‌های بیشتری از متقاضیان دریافت می‌کنند. حتماً مطالب سایت ایران FIT را با دقت مطالعه کنید تا با عوامل و فاکتورهای موثر بر کاشت مو بیشتر و بهتر آشنا شوید. به این ترتیب متوجه ادعاهای توخالی خواهید شد.

هزینه کاشت مو در شهرستان‌ها

قیمت کاشت مو در شهرستان‌هایی مانند شیراز، اصفهان، مشهد و … معمولاً اندکی کمتر از تهران است. تهران به عنوان پرجمعیت‌ترین شهر ایران، پایتخت و یکی از مراکز توریستی سلامت و درمان محسوب می‌شود.

 لذا تجربه‌ی حاصل از هزاران مورد کاشت موی موفق با تجربه‌ی کاری کلینیک‌های کاشت مو در شهرستان‌ها قابل مقایسه‌ نیست. مثلاً یکی از مهم‌ترین فاکتورهای کاشت مو، ایجاد خط رویش طبیعی است که در انحصار کلینیک ایران FIT قرار دارد. خط رویش غیرطبیعی و عروسکی، شایع‌ترین شکایتی است که از متقاضیانی که در شهرستان‌ها یا کلینیک‌های غیرمعتبر مو کاشته‌اند، دریافت می‌کنیم.

در ادامه عوامل موثر بر قیمت کاشت مو را مفصل بررسی کرده‌ایم تا متوجه علت تفاوت قیمت‌ها بشوید.

عوامل موثر بر هزینه کاشت مو

کیفیت کاشت مو

اولین و مهم‌ترین فاکتور موثر بر هزینه کاشت مو ، کیفیت کار انجام شده است. مثلاً باید بدانید که همه‌ی فولیکول‌های بانک مو، دائمی نیستند. در کاشت مو معمولاً از پشت سر به عنوان بانک مو استفاده می‌شود که دارای فولیکول‌های مقاوم به ریزش است.

در واقع بیشتر فولیکول‌های پشت سر به ریزش مقاوم هستند و بعضی از آن‌ها مانند فولیکول‌های ناحیه طاس، دچار ریزش می‌شوند. پس انتخاب فولیکول‌ها، آماده‌سازی آن‌ها، ابزارهای استفاده شده و مواردی از این قبیل تاثیر بسیار مهمی در نتیجه‌ی کاشت مو دارند.

کاشت مو یک روش درمانی زیبایی به حساب می‌آید و جدا از تمام موارد موثر بر مسائل بالینی و درمانی، یک هنر است. شکل قرارگیری موها به دست جراح کارآزموده روی سر شما طراحی می‌شوند. تراکم، زاویه کاشت مو و مواردی از این قبیل باید با ظرافت تمام انجام شوند.

مهم‌ترین بخش کاشت مو، ایجاد خط رویش طبیعی است. خط رویش در واقع مرز بین قسمت‌های خالی از مو و پرمو است. اگر خط رویش غیرطبیعی (عروسکی) باشد، به قول معروف داد می‌زند که مو کاشته‌اید. ایجاد طبیعی‌ترین حالت خط رویش در ایران یکی از افتخارات کلینیک ایران FIT است.

تعداد گرافت‌ها

تعداد گرافت‌ها نیز یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه کاشت مو است. بسته به میزان طاسی و تراکم هدف در ناحیه‌ی گیرنده، قیمت کاشت مو نیز تغییر می‌کند. در تصویر زیر تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای رسیدن به تراکم مطلوب نوشته شده است.

ابتدا به کمک تصویر الگوی طاسی خود را پیدا کنید و سپس با مراجعه به جدول، ببینید که به چه تعداد گرافت نیاز خواهید داشت. البته این اعداد یک تخمین کلی هستند و برای مشخص کردن تعداد دقیق گرافت‌ها، نیاز به نظر مستقیم پزشک جراح است.

کلینیک فوق تخصصی کاشت مو ایران FIT

  • مشاوره رایگان کاشت مو : ۰۲۱۸۸۱۰۲۰۰۰ , ۰۲۱۶۶۰۵۱۷۱۷
  • مشاور آنلاین از طریق وایبر، واتس آپ و تلگرام : ۰۹۱۲۸۱۲۹۱۰۷ , ۰۹۱۲۲۱۵۶۹۶۳

برای محاسبه هزینه کاشت مو میتوانید با شماره های بالا تماس گرفته و مراحل خواسته شده را انجام داده و هزینه دقیق کاشت مو خود را مطلع شوید.